Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Štátne sviatky v roku 2021 - kedy a kam môžeme vyraziť na predĺžený víkend?

Rok 2021 prináša Slovákom až 10 sviatkov a voľných dní, ktoré nepripadnú na víkend. Využite ich naplno a naplánujte si skvelý pobyt už teraz. V prehľade sa dočítate, kedy sa vydať na výlet, aby ste ušetrili dovolenku a užili si toľko voľna, koľko sa dá.
Štátne sviatky v roku 2021 - kedy a kam môžeme vyraziť na predĺžený víkend?

10 sviatkov + 6 dní dovolenky = 32 dní voľna

Ak patríte k ľuďom, ktorí už prvé januárové dni netrpezlivo obracajú stránky kalendára a výraznou fixkou krúžkujú všetky voľné dni a sviatky, tento článok vás neprekvapí. Pokiaľ však na voľno len túžobne čakáte, máme pre vás skvelú správu - v roku 2021 si ho na Slovensku užijeme až-až! Čaká nás celkom 10 sviatkov, ktoré pripadnú na všedné dni. Ak ich šikovne nakombinujete so 6 dňami dovolenky, môžete si užiť až 32 voľných dní, ktoré sa dajú využiť na cestovanie alebo zážitkový pobyt.

Veľká noc - piatok až pondelok (2.4. - 5.4.)

Zástupy šibačov, kúpačov aj rodinných návštev budeme v roku 2021 očakávať od 2.4. a obzvlášť na Veľkonočný pondelok (5.4.). Ak sa im ale chcete vyhnúť alebo chcete prežiť sviatky mimo domova, plánujte si dovolenku s dostatočným predstihom. Štyri voľné dni premenené na dovolenku plnú oddychu lákajú množstvo ľudí a voľné izby v hoteloch sa rýchlo míňajú.

 • Na Veľkú noc vás čakajú 4 dni voľna.
Veľká noc

Júlový sviatok - pondelok (5.7.)

Ďalšie vytúžené voľno po Veľkej noci prichádza až v júli, kedy sa môžeme tešiť na sviatočný pondelok strávený s našimi najbližšími alebo oddychom. Na cestovanie tak môžete využiť až 3 dni. Využijete ich na romantické prechádzky po krásnych slovenských či českých mestách alebo sa vydáte na túru do prírody?

 • V júli vás čakajú 3 dni voľna.

Septembrové sviatky - stredy (1.9. a 15.9.)

Možno posledné teplé dni v roku 2021 si v septembri môžete vychutnať behom dvoch skutočne dlhých víkendov. Stačí, keď si vezmete štyri dni z ušetrenej dovolenky a premeníte ich až na dva predĺžené víkendy po piatich dňoch, to je dohromady 10 dní na relaxáciu či spoznávanie. To je za jeden mesiac skutočne slušný počet voľna! Strávte ich spolu s rodinou napríklad turistikou na Slovensku alebo sa vydajte do zahraničia. Okolité štáty naše sviatky Deň Ústavy Slovenskej republiky (1.9.) a sviatok Sedembolestnej Panny Márie (15.9.) neslávia, a tak sa v Čechách, v Maďarsku, Rakúsku aj v Poľsku vyhnete masám ľudí aj sviatočným príplatkom v hoteloch.

 • Vezmite si 4 dni dovolenky a premeňte ich na 10 dní voľna.
Septembrové sviatky

Novembrové sviatky - pondelok a streda (1.11. a 17.11.)

Prvý novembrový sviatok je hneď 1.11. a tento rok pripadá na pondelok. Tým nám krásne predĺži víkend až na 3 dni voľna vkuse. Deň boja za slobodu a demokraciu (17.11.) vychádza na stredu, ak vám zostávajú ešte nejaké dni dovolenky, môžete si urobiť predĺžený víkend až o 5 dňoch a načerpat novú energiu v termáloch alebo na výlete v zahraničí. S vybojovanou slobodou to už nie je žiaden problém.

 • Stačí 2 dni dovolenky a v novembri môžete relaxovať 8 dní.
Novembrové sviatky

Vianoce a Silvester - piatok (24.12.)

Voľno plné sviatočnej pohody, koláčov a radosti z darčekov si budeme naplno užívať od piatku 24.12. celé tri dni až do nedele. Ak ste pod stromčekom našli silvestrovský pobyt, vezmite si posledný deň dovolenky v roku na Silvestra a oslavujte na zasneženom svahu alebo na námestí svetovej metropoly. Ďalšie dva nasledujúce voľné dni padnú skvele, či už ich plánujete stráviť aktívne na horách, alebo oddychom po bujarom oslavovaní.

 • Na konci roka vás čakajú 3 dni voľna.
Silvester

Autor článku:

Najpredávanejšie pobyty

Inšpirujte sa tými najpredávanejšími pobytmi za posledný týždeň

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK