Ubytujte sa v Hoteli Dermot *** v Letoviciach na Blanensku a získate tak skvelý východiskový bod na podnikanie výletov do Boskovic, jaskýň Moravského krasu aj po okolitých zámkoch a hradoch. V cene budete mať servírované raňajky aj večere.

O ubytovaní

Hotel Dermot *** leží v Letoviciach neďaleko Moravského krasu, zámkov a Brna. Priamo v Letoviciach môžete navštíviť zámok a zámocký park, ku ktorému to budete mať kúsok. Do westernového mestečka v Boskoviciach to je len 10 km, k zámku Lysice potom 15 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 15 izieb. K dispozícii sú dvojlôžkové aj viac lôžkové izby, niektoré majú možnosť prístelky. Ďalej sú izby vybavené šatníkovou skriňou, stolíkom, televíziou a kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a toaletou.

Na čom si pochutnáte?

Polpenzia sa podáva v hotelovej reštaurácii, tešiť sa môžete na sezónne a regionálne špeciality. Súčasťou areálu je aj záhradná reštaurácia s grilom.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je na záhrade pripravený vonkajší detský kútik a ruské kolky.

Hotel Dermot ***

Pražská 335/50 , Letovice
Česká republika

+420 724 619 041

hotel@dermot.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč (malé plemená)/200 Kč (veľké plemená)/pobyt
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
15 km
Zástavka
0,2 km
Zjazdovka
18,5 km

Tipy na výlet

Zámok Letovice Tip na výlet

Prvé zmienky o zámku Letovice pochádzajú už z obdobia okolo roku 1150, kedy bola na mieste dnešného zámku pevnosť. Odvtedy bol zámok opakovane napadnutý, až sa zdalo, že po ňom do 21. storočia nezostanú ani pamiatky. Našťastie sa jeho zvyšky dostali do rúk novým majiteľom, ktorí ho dodnes rekonštruujú a navracajú mu pôvodnú podobu. Aj keď je zámok obľúbeným dejiskom svadieb, môžete ho navštíviť i v rámci bežných prehliadkových okruhov. Sprievodca vás prevedie cez mučiareň a hladomorňu s ukážkou dobových nástrojov, okolo zámockej kaplnky či studne s hĺbkou 65 m. Prehliadku zakončite posedením vo vínnej pivničke a ochutnajte skvelé moravské víno alebo sa započúvajte do hudby cimbalu.

Viac informácií
Kúpalisko Letovice
Vodná nádrž Letovice
Moravský kras