Ubytujte sa v hoteli v anglickom štýle na južnej Morave

Ubytovanie v anglickom štýle pod Pálavskými vrchmi v populárnom Hoteli Drnholec ***, ktorý nadchne všetkých milovníkov vína a romantickej moravskej prírody. Hotel s rodinnou atmosférou nájdete kúsok od hraníc s Rakúskom, odkiaľ to máte blízko na Pálavu, do Mikulova aj k Věstonickej priehrade.

Izby hotela sú moderne zariadené - nájdete tu TV, telefón a vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha). Z väčšiny izieb je navyše aj krásny výhľad na námestie alebo hotelovú záhradu.


V hotelovej reštaurácii si pochutnáte ako na medzinárodnej kuchyni, tak aj na typických moravských a českých špecialitách. V priebehu roka sa tak môžete tešiť na zverinové, rybie a špargľové dobroty. Na vyžiadanie je možné pripraviť aj bezlepkové pokrmy.

Samotná polpenzia sa skladá z bohatých bufetových raňajok a z trojchodových večerí, hlavné jedlo si vyberiete z troch druhov jedál.

Relax v aquaparku alebo v termáloch

V okolí vás okrem krásnej prírody a viníc poteší tiež možnosť kúpania vo vychýrených aquaparkoch a kúpeľoch, ako je Aqualand Moravia a Laa an der Thaya. Do vodného raja v známych Pasohlávkách je to len 8 km a do populárnych rakúskych kúpeľov 20 km.

Tipy na výlet

Aqualand Moravia

Celkom 12 bazénov (6 vnútorných a 6 vonkajších), 20 rôznych tobogánov a atrakcií, rozsiahly wellness svet s bohatou ponukou masáží, bary priamo vo vode, detský bazénik so zábavnými prvkami, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severe Pálavy. Vodný svet je otvorený každý deň od 10:00 do 21:00 hodín a základné celodenné vstupné pre dospelého vyjde na 550 Kč cez týždeň a 650 Kč cez víkend či počas sviatkov.

Mikulov

Mikulov, malebné mestečko pod Pálavou, je nielen metropolou moravského vinárstva, ale aj historickou lokalitou plnou zaujímavých pamiatok a príležitostí na kultúrne vyžitie. Navyše leží v ideálnom mieste, ak chcete podnikať výlety do prírody, či už pešo, autom alebo na bicykli. Oblasť pretína viac ako 1 200 km dlhá sieť cyklistických trás, nájdu sa aj príležitosti na kúpanie a letné aj zimné športy.

Zámok Mikulov

Zámok vojvodov z Mikulova bol pôvodne kamenným hradom vybudovaným v prvej polovici 13. storočia z iniciatívy Přemysla Otakara I., na prelome 16. a 17. storočia bol však prestavaný na reprezentatívne renesančné kniežacie sídlo. Na konci druhej svetovej vojny zámok vyhorel, vďaka iniciatíve Spolku pre obnovu mikulovského zámku bol však obnovený a dnes slúži ako múzeum mikulovského regiónu.

Hotel Drnholec ***

nám. Svobody 5/8, Drnholec
Česká republika

725555580

booking@hoteldrnholec.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 300 Kč/noc vrátane pamlsku a misky
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,44/5
Celkom 90 hodnotení