Beskydy neďaleko obľúbených Pustevien

Hotel Bečva sa nachádza v beskydskom meste Horní Bečva, ktoré je obľúbené medzi turistami všetkých vekových kategórií. Vďaka pokojnej lokalite si užijete ničím nerušenú dovolenku.

Ubytovaní budete v izbách s televízorom, balkónom a vlastným sociálnym zariadením. Z okien aj balkónu si užijete výhľad na okolitú prírodu.

Na polpenzii si pochutnáte v hotelovej jedálni, kde sa podávajú raňajky formou švédskych stolov. Večer si môžete posedieť v hotelovom bare, zahrať si ping pong alebo bowling, prípadne si priplatiť vírivku.


V hoteli myslia aj na deti. Pre tie je k dispozícii detský kútik, ale aj možnosť zapožičania detskej postieľky.

Tipy na výlet

Ski Areál Bílá

Ski areál Bílá nájdete v Beskydách a je jedinečný tým, že si tu užijete nielen skvelé lyžovanie na niekoľkých zjazdovkách, ale je tiež priamo napojený na bežkárske trate Beskydskej Magistrály. Samozrejmosťou je potom detský lyžiarsky park alebo požičovňa lyží a vybavenia. Príjemný bonus vás potom čaká v podobne večerného lyžovania a tiež osvetleného bežkárskeho okruhu.

Ski areál Soláň

Pripravte sa na dobrodružstvo v srdci Beskýd s celou rodinou! Navštívte zjazdovky vrcholu Soláň až vo výške 816 m n. m. a nechajte sa očariť miestnou prírodou. Areál je zameraný práve na rodiny s deťmi a rekreačných lyžiarov, ktorí hľadajú hlavne pohodu a nenáročný terén. Kým dospelí si užijú dve zjazdovky, deti sa môžu učiť na pojazdnom koberci alebo sa zabaviť v detskom kútiku. Cez Soláň jazdí tiež pravidelný autobusový spoj z Rožnova pod Radhoštěm do Veľkých Karlovic a späť.

Ski areál U Sachovy studánky

Lyžiarske svahy v Ski areáli U Sachovy studánky v Beskydách sú vhodné na rekreačné lyžovanie rodín s deťmi aj k výučbe lyžovania. Pre najmenších je pripravená detská lyžiarska škôlka s lanovým vlekom a kolotočom. Lyžiarske vybavenie si môžete v prípade potreby zapožičať priamo na mieste, a aby ste nepremrzli, personál vás pozýva na posedenie pri kozube vo vyhrievanej kolibe. Hrejivý karamelový grog príde po pár hodinách na svahu iste vhod.

Hotel Bečva

Horní Bečva 488, Horní Bečva
Česká republika

+420 739 315 960

hotel.becva@centrum.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,36/5
Celkom 22 hodnotení