Užite si pohodovú dovolenku na Vysočine. Penzión Hurikán *** v Havlíčkovom Brode je ideálnym miestom pre páry, väčšie skupinky aj pre rodiny s deťmi. Tešte sa na uvoľňujúcu masáž, relaxáciu v saune, parný kúpeľ či neobmedzený vstup do bazéna.

O ubytovaní

Penzión Hurikán *** nájdete v Havlíčkovom Brode v mestskom parku neďaleko centra. Na dosah tak budete mať všetky krásy mesta, CHKO Žďárské vrchy (24 km) i Žďár nad Sázavou a Pútnický kostol sv. Jána Nepomuckého na Zelenej hore (35 km). Okolie je v zime ako stvorené na bežkovanie - najbližšia bežecká stopa začína len necelé 2 km od hotela, ďalšiu nájdete o kilometer ďalej.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlne zariadených izbách a apartmánoch s chladničkou, televízorom, WiFi, fénom a vlastnou kúpeľňou. V apartmáne je navyše kuchynský kút.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách formou bufetu a servírovaných večerách. K relaxácii nad pohárom dobrého vína či kávy poslúži zimná záhrada s krbom a udiarňou, v lete zase pergola s vonkajším posedením pri krbe.

CHKO Žďárské vrchy Tip na výlet

Chránená krajinná oblasť Žďárské vrchy má rozlohu 70 940 ha a je najvyššou časťou Českomoravskej vrchoviny. Najvyšším vrcholom je Devět skal 836 m n.m. Typickými krajinnými prvkami Žďárských vrchov sú rulový skalné veže lákajúce lezca spoza lesov a veľa rybníkov a vidieckych domcov s prvkami Horáckej ľudovej architektúry pri poliach a lúkach. Najväčšími rybníky sú Velké Dářko, Veselský a Matějovský rybník.

Aká miesta nevynechať pri návšteve Žďárských vrchov?

  • Pútnický kostol sv. Jána Nepomuckého na Zelenej hore
  • Skanzen Veselý kopec
  • Údolí Doubravy u Chotěboře
  • Navštívte tiež pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry Betlehem Hlinsko, Havlíčkův Brod a Pilsko vodná nádrž.

Po turistických trasách môžete okrem Děviatich skál navštíviť aj Žákovu horu, Radostínské rašeliniská a rašeliniská Velké Dářko.

Viac informácií

Cestujete s deťmi?

Najmladší návštevníci určite ocenia vonkajšie detské ihrisko a detský kútik.

Penzion Hurikán

U Stadionu 2116 , Havlíčkův Brod
Česká republika

+420 737 999 310

penzionhurikan@email.cz

Check In
od 15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik do 5 kg za poplatok 100 Kč/deň, nad 5 kg 200 Kč/deň
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Sauna
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od jazera
67 m
Zástavka
0,2 km