Hľadáte pohodovú dovolenku v srdci Jeseníkov? Pobyt v Hoteli Park *** v Ostružnej na okraji Hrubého Jeseníka je tá správna voľba. Doprajte si neobmedzené kúpanie vo vonkajšom i vnútronom bazéne a zľavy na parafínové zábaly rúk či termoterapiu.

O ubytovaní

Dve samostatné, ale tesne susediace budovy Hotela Park *** sa nachádzajú v horskej dedinke Ostružná v Jeseníkoch. V Ramzovskom sedle, na ktoré z 1 351 m n. m. vzhliada vrch Šerák, si užijete skvelú dovolenku v lete aj zime.

Kde budete spať?

V hlavnej budove hotela je 12 izieb a 6 apartmánov, vo vedľajšej môžete byť ubytovaní v jednej z 9 izieb. Všetky izby i priestrannejšie apartmány sú vybavené televíziou, WiFi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa posilníte bohatými rautovým raňajkami a večer trojchodovými servírovanými večerami. Súčasťou reštaurácie je aj priestranná terasa a salónik, kde si môžete vychutnať pohárik vína alebo výbornú kávu.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciou poslúži wellness centrum. Oddýchnite si vo vírivke, fínskej saune, krytom vnútornom bazéne alebo vyhrievanom vonkajšom s morskou vodou s teplotou 32 - 35 °C. Dopriať si môžete aj rôznorodé procedúry - zábaly, masáže či tzv. termoterapiu.

Cestujete s deťmi?

Deti v hoteli objavia detský kútik plný hračiek i vonkajšie ihrisko s hojdačkou, šmykľavkou a pieskoviskom.

Niečo naviac

Pri hoteli je možné grilovať. Využiť môžete po predchádzajúcej dohode gril a posedenie v krytej pergole. Zaspomínať si budete môcť tiež na pravidlá stolného tenisu.

Hotel Park ***

Ostružná 133 , Branná
Česká republika

+420 777 870 857

info@hotelparkjeseniky.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 300 Kč/noc (veľká rasa po dohode s hotelom)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,3 km
Zjazdovka
1 km