Pohodový kúpeľný pobyt

Ak premýšľate, ako stráviť príjemné chvíle odpočinku, zájdite si do Hotela Polonia. Má ideálnu polohu - len 3 minúty chôdze parkom od samotného centra Mariánskych Lázní, najjužnejšieho cípu slávneho kúpeľného trojuholníka.

Ubytovaní budete v izbe 1. kategórie, ktorá disponuje vlastným sociálnym zariadením, TV a telefónom. Väčšina izieb a všetky spoločné priestory hotela majú WiFi.


Hostia hotela Polonia si pochvaľujú obzvlášť dobré umiestnenie hotela a veľmi ochotný personál.


V rámci plnej penzie si v miestnej reštaurácii pochutnáte na množstve vynikajúcich pokrmov. V kaviarni potom určite poteší ponuka múčnikov a zmrzlinových pohárov.

Doprajte si tie najlepšie procedúry

Služby hotela sú na vysokej úrovni, preto sa nezdráhajte dopriať si to najlepšie z ich ponuky. Klasická masáž nielen uvoľní unavené svaly a pomáha relaxovať, ale dokáže aj zmierniť bolesti, stres, zlepšiť krvný obeh a uvoľniť napätie. Skvelé sú aj reflexné masáže, horúce lávové kamene či rašelinový obklad, čo je jedna z najúznávanejších foriem tepelnej terapie.

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Miniaturpark Boheminium

Pozrite sa na dokonalé makety významných pamiatok Českej republiky. Nájdete tu hrady, mosty, katedrály a mnoho ďalších. Všetky modely sú vyhotovené v jednotnej mierke 1:25, vďaka ktorej uvidíte exponáty tak, ako by ste ich pozorovali z lietadla vo výške asi 200 m. Park je otvorený po celý rok vrátane sviatkov a víkendov a je prístupný aj lanovkou.

Spievajúca fontána

Už ste počuli fontánu spievať? Tá, ktorá sa nachádza na kolonáde Maxima Gorkého to vie! Prvýkrát sa rozoznela 30.4. 1986 za tónov zo skladby Petra Hapku. Od tej doby tu vďaka prúdom a pramienkom z trysiek môžete každú nepárnu hodinu zažiť jedinečný hudobný zážitok. Predstavenie je vo večerných hodinách doplnené aj o scénické osvetlenie. V okolí fontány nájdete niekoľko monumentov a tiež Krížový, Rudolfov a Karolínin prameň. Slávnostné zahájenie je vždy 30. apríla o 21.00 hodín a ukončenie predstavenia je na prelome októbra a novembra.

Hotel Polonia

Hlavní třída 50/34, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 622 451

recepce@hotelpolonia.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 120 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,64/5
Celkom 28 hodnotení