Krásny pobyt v Krkonošiach prežijete celoročne v Pensione Relax v Peci pod Sněžkou. V moderne zariadenom prostredí vás čaká polpenzia aj vstup do wellness s vírivkou a saunou. Naviac je v cene požičanie elektrobicyklov a zľavová karta, a tak bude poznávanie okolitej prírody ešte lepšie.

Moderný penzión blízko Sněžky

Pension Relax stojí v malebnom horskom stredisku Pec pod Sněžkou - Velká Úpa na úpätí hory Sněžky. Penzión je moderne zariadený a ako napovedá jeho názov, hostia by tu mali hlavne relaxovať.

Ubytovaní budete v pohodlne zariadených izbách s LCD TV a kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletnými potrebami a WC. V celom penzióne je k dispozícii WiFi pripojenie zdarma a väčšina izieb má možnosť prísteliek.

Reštaurácia penziónu je otvorená ako hosťom penziónu, tak i ostatným návštevníkom. Interiéry kombinujú moderný dizajn s materiálom prírodného dreva, v lete je k dispozícii vonkajší záhradka. Občerstviť sa tu môžete teplými a studenými nápojmi, polievkami, hotovými jedlami aj hamburgermi.

Relax a vyžitie v Peci pod Sněžkou

Pokiaľ ide o relaxáciu, penzión disponuje vlastným wellness s vírivkou a saunou, kde zabudnete na všetky starosti. Tiež si tu môžete zahrať bowling.

Výhodou je tiež Karta hosťa, ktorú na penzióne dostanete a ktorá vám zaistí zľavy na rôzne aktivity v Peci pod Sněžkou.

Tipy na výlet

Pec pod Snežkou

Dnešné známe horské stredisko pod najvyššou českou horou vzniklo pôvodne ako banícka osada pre ťažbu kovov. V Peci pod Snežkou na vás dnes čakajú úchvatné panorámy okolitých hôr, ale aj nespočetné množstvo možností na aktívne trávenie voľného času a relaxu. Okrem zimných radovánok všetkého druhu a slnečných letných túr sa tu môžete tešiť na bobovú dráhu, relax park a lanový park plný zábavy a adrenalínu alebo jumpark.

Lanová dráha Snežka

Ak sa vám nechce na túru, na vrchol najvyššej českej hory sa môžete nechať vyviezť kabínovou lanovkou z Pece pod Snežkou. Na vrchole nájdete Poľskú búdu s meteorologickou stanicou, rotundu sv. Vavrinca a Českú poštu. Priemerná celoročná teplota sa tu pohybuje len okolo 0,2 °C, tak sa poriadne oblečte. Lanovka je v prevádzke denne od 8:00 do 18:00 hodín v závislosti od počasia.

Česká pošta na Sněžke

Česká pošta na vrchole najvyššej hory Sněžky (1 603 m n. m.) je jednoznačne najvyššie umiestnenou stavbou v Čechách. Využite unikátnu príležitosť a pošlite napríklad pohľadnicu alebo list z tohto unikátneho miesta. Po výstupe sa môžete tešiť aj na občerstvenie a predovšetkým vyhliadkovú terasu na streche pošty s nádherným výhľadom na Česko aj Poľsko. Poštové smerovacie číslo Sněžky je 542 91.

Pension Relax

Pec pod Sněžkou – Velká Úpa 140, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 608 830 030

info@pensionrelax.cz

Check in
od 16:30
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,67/5
Celkom 3 hodnotení