V Penzióne Stonožka neďaleko Karlovej Studánky sa môžete tešiť na pohodový pobyt s ubytovaním v originálnom obytnom sude. Tešte sa aj na vstup do vírivého suda, alebo do sudového wellness Thermal parku Hotela Džbán ***. V cene je tiež polpenzia a hodina billiardu. Dieťa do 12 rokov má pobyt s vami zdarma.

Penzión v obľúbenej lokalite

Novozrekonštruovaný Penzión Stonožka leží presne medzi Vrbnom pod Pradědem a Karlovou Studánkou, ide teda o to najlepšie umiestnenie, či už chcete aktívnu alebo relaxačnú dovolenku.

Ubytovaní budete v pohodlných izbách, alebo v štýlových obytných drevených sudoch (podľa variantu) s vlastným sociálnym zariadením. V reštaurácii vás čaká polpenzie a večer si spestríte hraním billiardu.

V hotelovom wellness centre sa tiež za príplatok môžete tešiť na rôzne masáže, zábaly, vibrosaunu, vírivku či kúpele (bylinkové, uhličité, vitálne).

Wellness zážitok

Ak radi relaxujete, určite navštívite Thermal park v Hoteli Džbán *** a doprajete si hodinový uvoľňujúci kúpeľ v sude. Na kúpele sa používa minerálna voda z liečivého prameňa Maxmilián, ktorý pramení priamo v útrobách hotela. Každý kúpací sud s vírivkou má kapacitu 8 osôb. Okrem toho nájdete v Thermal parku aj saunu a ochladzovaciu kaďu.

Tipy na výlet

Ski areál Vrbno pod Pradědom

Vo Vrbne pod Pradědom na vás čaká 800 metrov dlhá zjazdovka, ktorá ponúka návštevníkom modrú až červenú obtiažnosť. Samozrejmosťou je potom požičovňa vybavenia a lyžiarska a snowboardová škola. Milovníci bielej stopy potom v okolí nájdu tiež upravované bežkárske trate.

Ski areál Praděd

Zalyžujte si pod najvyššou horou Moravy. V ski areáli Praděd vám je k dispozícii 4,5 km zjazdových tratí rôznych obtiažností. Tento areál, niekedy nazývaný tiež "Moravským ľadovcom" je zárukou perfektných snehových podmienok a tiež skvelého výhľadu. Samozrejmosťou je požičovňa vybavenia, lyžiarska škola a detské vleky. V okolí nájdete aj viac ako 20 km bežkárskych trás.

Ski areál Karlov

Chcete zažiť najparádnejšie lyžovanie v Jeseníkoch? Tak to zavítajte do Ski Arény Karlov. K dispozícii je 14 zjazdoviek všetkých obtiažností s dĺžkou 12 km. Na modrých si zalyžujú rodiny s deťmi a začiatočníci, červené sú určené športovcom, čierne potom pretekárom a skúseným lyžiarom. Nájdete tu aj prvú krytú expresnú štvorsedačku v Jeseníkoch. Samozrejmosťou je aj možnosť nočného lyžovania a lyžiarska škola.

Penzion Stonožka

Ludvíkov 78, Ludvíkov
Česká republika

+420 734 428 536

info@penzionstonozka.cz

Check in
14:00 - 21:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 200 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,4/5
Celkom 15 hodnotení