Ubytujte sa v samotnom centre Prahy v jednom z moderných apartmánov v Royal Court Apartments v časti Nové mesto. Apartmány majú vlastnú vybavenú kuchynku a ubytovať sa môžete aj s deťmi. Tešte sa aj na skvelé raňajky, fľašu vína a možnosť priplatiť si luxusné wellness.

Moderné apartmány v centre Prahy

Royal Court Apartments nájdete v samotnom centre Prahy v časti Nové mesto. Zastávka metra (I.P. Pavlova) je len 2 minúty chôdze od apartmánov a na Václavské námestie dôjdete do 10 minút. V tesnej blízkosti je veľa skvelých miest - Park Folimanka s krytom, Pravoslávny chrám sv. Kataríny Alexandrijskej, Námestie Mieru a niekoľko krásnych kostolov.

Užite si ubytovanie v jednom z komfortne a štýlovo zariadených apartmánov. Okrem pohodlnej postele, televízora, WiFi pripojenia, trezoru a vlastnej kúpeľne má každý apartmán vlastnú vybavenú kuchynku a jedálenský stôl so stoličkami. Niektoré sú navyše vybavené klimatizáciou. Za príplatok sa môžete ubytovať vo väčších apartmánoch až pre 6 osôb.

Chutné raňajky a prepychové wellness

Každé ráno si pochutnáte na croissante a káve, na prízemí potom nájdete menšiu štýlovú kaviareň. V okolí je veľa reštaurácií, kam môžete vyraziť na obed či večeru. Za príplatok je možné využiť luxusné wellness centrum, ktoré sa nachádza v Royal Court Hoteli (450 m) a ponúka vírivku, saunu a relaxačné lehátka.

Tipy na výlet

Václavské námestie

Pôvodnému stredovekému trhovisku Konský trh, dnes druhému najdlhšiemu námestiu v republike, dominuje jazdecká socha svätého Václava od Josefa Václava Myslbeka z roku 1912. Za návštevu určite stojí tiež historická budova týčiaca sa nad ňou - Národné múzeum. "Václavák" bol ústredným miestom Nežnej revolúcie aj ďalších historických udalostí ako napríklad vyhlásenie vzniku Československa. Dnes je spolu s ulicou Na Příkopě obchodným centrom Prahy.

Vianočné trhy v Prahe

Vianočná atmosféra v dobe adventu je jedna z najkrajších vecí na Prahe. Ak mierite do hlavného mesta v tomto období, rozhodne navštívte Staromestské námestie, dajte si horúci trdelník a varené víno a počkajte do zotmenia, až bude všetko žiariť. Po celú dobu vianočných trhov sa navyše môžete tešiť aj na hudobný program.

Tancujúci dom

České hlavné mesto je známe pre svoje historické budovy, moderný Tancujúci dom sa však už tiež stal neoddeliteľnou súčasťou jeho podoby. Zrealizovanie návrhu Franka Gehryho a Vlada Miluniča inicioval Václav Havel, projekt si získal pozornosť po celom svete. V tancujúcom dome, ktorý leží pri brehu Vltavy, sa nachádza galéria, reštaurácia, bar aj hotel.

Royal Court Apartments

Legerova 48, Praha
Česká republika

+420 725 702 326

apartments@royalcourthotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po predchádzajúcej dohode za poplatok 270 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané