Pobyt v luxusnom 4* Hoteli Morris v Českej Lípe vás nabije energiou. Čaká tu na vás skvelá polpenzia a wellness s vírivkou, bylinkovou saunou a tiež relaxačné procedúry v podobe zábalu či inhalácie. Na výber je i dámska jazda s beauty procedúrami.

Hotel Morris **** je synonymom luxusu

Užite si wellness pobyt v Hoteli Morris **** v Českej Lípe, ktorý patrí pod svetoznámu značku Morris. Kvalitné služby a luxusné ubytovanie sú tu zaručené. Izby sú zariadené nábytkom v anglickom štýle a zodpovedajú štandardu 4*. Samozrejmosťou je aj vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT, telefón a minibar.

Reštaurácia Morris s átriovým výhľadom vás zaručene oslní stredozemskou kuchyňou a na svoje si prídu aj milovníci českej kuchyne, ktorí si pochutnajú v staročeskej reštaurácii Moravanka. Na dezert zájdite do kaviarne Marilyn alebo poseďte vo vínnej pivnici.


Nechajte sa rozmaznávať vo wellness

V hoteli načerpáte veľa nových síl, je pre vás pripravená uvoľňujúca vírivka a bylinková sauna a skvelé procedúry na zlepšenie pružnosti a vyživenie vašej pleti. Na všetky procedúry, ktoré hotel ponúka, máte automaticky 20% zľavu.

Tipy na výlet

Ajeto Art Glass Museum

V tomto unikátnom komplexe sklárne Ajeto, na vás v galérii čakajú expozície diel od svetoznámych výtvarníkov. Okrem toho tiež netradičná sklárska reštaurácia alebo kurzy pre verejnosť. Navštíviť môžete tiež skláreň Ajeto v neďalekej Lindavě , kde si užijete sklársku krčmu alebo exkurzie do výroby.

Hrad Bezděz

Navštívte tajomný hrad Bezděz, ktorý dal založiť Přemysl Otakar II. ako kráľovský hrad. V priebehu histórie sa stal väzením a nakoniec skoro zrúcaninou, ktorá inšpirovala aj básnika Karla Hynka Máchu, ktorému jeho romantická silueta doslova učarovala. Z pôvodnej hradnej veže vás navyše čaká nádherný výhľad na Máchovo Jazero a okolie.

Máchovo jazero

Máchovo jazero, ktoré je v skutočnosti najväčším českým rybníkom, dal založiť už Karol IV. V 19. storočí ho potom preslávil K. H. Mácha vo svojich dielach a dnes toto romantické jazero patrí medzi najobľúbenejšie rekreačné strediská v Čechách. Na jazere, ktoré obklopujú mestečka Doksy a Staré splavy, nájdete celkom 4 pláže, dva ostrovčeky a mnoho zábavy pre celú rodinu, vrátane vodných bicyklov, lodičiek a vodných atrakcií. V okolí Máchovho jazera si užijete krásnu prírodu, mnoho cyklistických trás, pamiatok a ďalších zaujímavostí.

Hotel Morris **** Česká Lípa

Náměstí T.G.M. 132, Česká Lípa
Česká republika

+420 487 829 761

info@hotelmorris.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 250 - 350 Kč/den
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,52/5
Celkom 33 hodnotení