Užite si pobyt v pokojnej prírode Krkonôš. V Apartmánoch Tučkin si vychutnáte raňajky formou bufetu a chutnú večeru, niektoré varianty majú zase pizzu či marinované kuracie krídla. Čaká vás aj neobmedzený vstup do fitness a vonkajšieho bazéna.

Krkonoše v apartmánoch pre celú rodinu

Apartmány Tučkin sa nachádzajú v rekreačnom centre Horní náměstí v Rokytnici nad Jizerou. Centrum tvorí 11 domov s ubytovaním, obchodmi a službami. Funguje tak ako sebestačné ucelené námestie. V areáli je zmenáreň, reštaurácie, obchody, potraviny aj pošta.

Vy budete ubytovaní v Apartmánoch Tučkin, ktoré sú vybavené všetkým potrebným pre vašu perfektnú dovolenku. Sociálnym zariadením so sprchou alebo vaňou, fénom, kuchyňou, káblovou TV a niektoré tiež prístelkou pre deti. Či už v zime alebo v lete, vždy oceníte praktické doplnky ako je napríklad sušiak na bielizeň.

V tesnej blízkosti Horního náměstí je zastávka pre autobusy a skibusy, reštaurácia, diskotéka, masáže, solárium aj možnosti športového vyžitia (bowling, squash, tenis).

Obľúbené stredisko Rokytnice

Rokytnice bola pôvodne banícka obec, kde sa ťažilo striebro, olovo a meď. Dnes je toto mesto pod Lysou horou uznávaným lyžiarskym a rekreačným strediskom. Navštívte barokový kostol sv. Michaela, múzeá, galérie a obdivujte typickú krkonošskú architektúru. Okolie je ideálne na turistiku všetkého druhu, navštíviť môžete adrenalin park s paintballom a štvorkolkami a ďalšie atrakcie.

Tipy na výlet

Bikepark Rokytnice

Ste vášnivými cyklistami? Potom si nenechajte ujsť zábavu pre celú rodinu, Bikepark Rock-It-Nice, ktorý využíva svahy a lanovky strediska Horní Domky. Čaká vás tu 7 km tratí s rôznymi obtiažnosťami od tých pre skúsených jazdcov až po nenáročné rodinné trasy. Bike park je určený pre cyklistov od 5 do 80 rokov a jeho súčasťou je samozrejme tiež požičovňa bicyklov a vybavenia.

Lanový park Rokytnice nad Jizerou

Ďalšou možnosťou, ako aktívne zabaviť celú rodinu, je určite návšteva lanového parku, kde na vás čakajú trasy plné prekážok a adrenalínu vo výške 4 až 12 metrov. V rôznych obtiažnostiach si vyberú deti aj dospelí.

Lanovka na Lysú horu

Lanovka na Lysú horu je so svojou dĺžkou 2198 m druhou najdlhšou v Česku a ako jediná vedie priamo do prvej zóny Krkonošského národného parku. Zo skiareálu Horní Domky sa môžete po celý rok dopraviť do výšky 1315 m k hlavným turistickým a bežkárskym trasám západných Krkonôš. Cyklisti určite ocenia tiež možnosť prepravy bicyklov zdarma, bežkári zase skvelé nástupné miesto na tzv. Krkonošskú magistrálu.

Apartmány Tučkin

Horní Rokytnice 625, Rokytnice nad Jizerou
Česká republika

+420 775 555 044

apartmantuckin@email.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/deň (zvieratá do 10 kg), 200 Kč/deň (zvieratá nad 10 kg)
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané