Užite si relaxačnú dovolenku v Hoteli Radějov ****. Vo wellness, kam máte neobmedzený vstup, si skvele oddýchnete vo vírivke a saunách. Počas víkendového pobytu vás navyše čaká degustácia a neobmedzená konzumácia moravských vín s pohostením a hudbou. V cene máte tiež chutnú polpenziu.

Slovácko Tip na výlet

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednej z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Relaxačný pobyt uprostred malebnej krajiny

Podhorie Bielych Karpát ponúka krásne scenérie, ktoré si najlepšie vychutnáte dobre najedení a oddýchnutí. Preto sa ubytujte v Hoteli Radějov **** kúsok od priehrady Lučina, kde na vás čaká skvelé jedlo a moderné wellness centrum.

Môžete si vybrať medzi izbami Standard a luxusnejšími zrekonštruovanými izbami Superior so zrekonštruovanou kúpeľňou. V oboch typoch izieb je samozrejmosťou vlastné sociálne zariadenie a TV.

Gastronómia a wellness

Pochutnajte si v miestnej reštaurácii na tradičných moravských a českých pokrmoch, bokom nezostávajú ani jedlá iných európskych a mimoeurópskych krajín. Reštaurácia je otvorená každý deň od 9:00 do 21:00 hodín.

Užite si relax v hotelovom wellness centre, kde nájdete vírivku, fínsku saunu, infrasaunu, ochladzovací bazénik, Kneippov chodník a relaxačnú zónu. Za príplatok si doprajte tiež jednu z uvoľňujúcich masáží.

Hotel Radějov ****

Lučina 400, Strážnice
Česká republika

+420 518 337 533

info@hotel-radejov.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0 m
Vzdialenosť od jazera
400 m
Zastávka
800 m
Zjazdovka
25000 m

Tipy na výlet

Čertoryje

V geologickom podloží tejto časti Karpát sa striedajú rôzne silné vrstvy dvoch alebo viacerých usadených hornín, najčastejšie pieskovcov a ílovcov. V minulosti si ľudia mysleli, že je krajina rozrytá čertmi. Práve odtiaľ pochádza názov tejto národnej prírodnej rezervácie - Čertoryje. Zosuvy pôdy ale nemajú v skutočnosti na svedomí čerti, ale gravitácia a voda. Striedajú sa tu doliny s návršiami. Rezerváciu preslávil vzácny hmyz, rastliny a lúky pripomínajúce anglický park.

Baťov mrakodrap/Dvadsaťjednotka

Baťov mrakodrap nechal v tridsiatych rokoch postaviť Jan Antonín Baťa ako sídlo riaditeľstva firmy Baťa. Vo svojej dobe išlo o unikátnu budovu inšpirovanú mrakodrapmi v USA. Tu sa nachádza povestný výťah, ktorý mal slúžiť ako Baťova kancelária. Najvyššia budova mesta má číslo 21, preto je skôr známa ako "Dvadsaťjednotka". Na jej streche sa nachádza vyhliadková terasa s kaviarňou, ktorá je prístupná verejnosti. Odtiaľ budete mať celý Zlín ako na dlani.

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště je nielen srdcom Slovácka, ale aj krásnym historickým mestom na rieke Morave, ktoré rozhodne stoji za návštevu v akomkoľvek ročnom období. Zhliadnuť môžete Galériu Slováckeho múzea, Masarykovo námestie a barokový kostol sv. Františka Xaverského alebo Starú radnicu. V okolí mesta nájdete tiež cyklotrasy a turistické chodníky.