Užite si relaxačnú dovolenku v Hoteli Radějov ****. Vo wellness, kam máte neobmedzený vstup, si skvele oddýchnete vo vírivke a saunách. Počas víkendového pobytu vás navyše čaká degustácia a neobmedzená konzumácia moravských vín s pohostením a hudbou. V cene máte tiež chutnú polpenziu.

Relaxačný pobyt uprostred malebnej krajiny

Podhorie Bielych Karpát ponúka krásne scenérie, ktoré si najlepšie vychutnáte dobre najedení a oddýchnutí. Preto sa ubytujte v Hoteli Radějov **** kúsok od priehrady Lučina, kde na vás čaká skvelé jedlo a moderné wellness centrum.

Môžete si vybrať medzi izbami Standard a luxusnejšími zrekonštruovanými izbami Superior so zrekonštruovanou kúpeľňou. V oboch typoch izieb je samozrejmosťou vlastné sociálne zariadenie a TV.

Gastronómia a wellness

Pochutnajte si v miestnej reštaurácii na tradičných moravských a českých pokrmoch, bokom nezostávajú ani jedlá iných európskych a mimoeurópskych krajín. Reštaurácia je otvorená každý deň od 9:00 do 21:00 hodín.

Užite si relax v hotelovom wellness centre, kde nájdete vírivku, fínsku saunu, infrasaunu, ochladzovací bazénik, Kneippov chodník a relaxačnú zónu. Za príplatok si doprajte tiež jednu z uvoľňujúcich masáží.

Tipy na výlet

Slovácko

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednej z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Čertoryje

V geologickom podloží tejto časti Karpát sa striedajú rôzne silné vrstvy dvoch alebo viacerých usadených hornín, najčastejšie pieskovcov a ílovcov. V minulosti si ľudia mysleli, že je krajina rozrytá čertmi. Práve odtiaľ pochádza názov tejto národnej prírodnej rezervácie - Čertoryje. Zosuvy pôdy ale nemajú v skutočnosti na svedomí čerti, ale gravitácia a voda. Striedajú sa tu doliny s návršiami. Rezerváciu preslávil vzácny hmyz, rastliny a lúky pripomínajúce anglický park.

Baťov mrakodrap/Dvadsaťjednotka

Baťov mrakodrap nechal v tridsiatych rokoch postaviť Jan Antonín Baťa ako sídlo riaditeľstva firmy Baťa. Vo svojej dobe išlo o unikátnu budovu inšpirovanú mrakodrapmi v USA. Tu sa nachádza povestný výťah, ktorý mal slúžiť ako Baťova kancelária. Najvyššia budova mesta má číslo 21, preto je skôr známa ako "Dvadsaťjednotka". Na jej streche sa nachádza vyhliadková terasa s kaviarňou, ktorá je prístupná verejnosti. Odtiaľ budete mať celý Zlín ako na dlani.

Hotel Radějov ****

Lučina 400, Strážnice
Česká republika

+420 518 337 533

info@hotel-radejov.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,36/5
Celkom 70 hodnotení