Lázně Libverda spájajú krásnu kolonádu s liečivými prameňmi a možnosťami turistiky v Jizerských horách. Užite si oboje s ubytovaním v Penzióne Montána. Chutiť vám bude aj polpenzia.

Lázně Libverda Tip na výlet

Kúpeľné mestečko na severe Čiech v Jizerských horách je skvelým východiskovým bodom pre túry po horách i oázou odpočinku samo o sebe. Môžete sa tu prechádzať po kolonáde počas jedenia oblátok, zastaviť sa na Vyhliadke nad Libverdou alebo ochutnať tunajšie liečivé pramene. Majú železitú chuť a pozitívne účinky na nervový systém.

Čo nevynechať pri návšteve Lázní Libverda?

  • Výletnú reštauráciu Obří sud
  • Vyhliadky nad Libverdou
  • Zámok Frýdlant
  • Na prechádzku sa vydajte po Slnečnej ceste - ide o značený vyhliadkový okruh, ktorý Vás prevedie všetkými významnými miestami.
Viac informácií

Za oddychom aj prírodou do Lázní Libverda

Pobyt v Penzióne Montána spája pobyt na horách i v kúpeľoch do jedného. Penzión sa nachádza v pokojnej časti Lázní Libverda, ktoré sú preslávené liečivými minerálnymi prameňmi a typickou kolonádou. Zároveň sa všade okolo rozprestierajú Jizerské hory s celoročnými prírodnými lákadlami.

Izby sú štandardne vybavené, majú vlastnú kúpeľňu s toaletou a sprchou, televízor i WiFi pripojenie. Majiteľov domácich maznáčikov poteší možnosť vziať ich na dovolenku so sebou. Pochutíte si na servírovaných raňajkách a dvojchodových večeriach podávaných priamo na penzióne.

Turistika v okolí liečivých prameňov

Jizerské hory križujú mnohé cyklotrasy, za kúpaním sa môžete vydať na priehradu Souš. Možnosti turistiky sú takmer nekonečné. Vydajte sa na Jizeru, Ořešník či na poľskú stranu Jizerských hôr a nechajte sa vyviezť lanovkou na Smrk.

Wellness ponúka blízky Hotel Central. Navštívte saunu, vírivku alebo soľnú jaskyňu. Ďalšie, napríklad kozmetické alebo masérske procedúry si môžete zariadiť a objednať aj priamo v Penzióne Montána a Lázniach Libverda (cca 2 km).

Penzion Montána

Lázně Libverda 71, Lázně Libverda
Česká republika

+420605430543

montana.libverda@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik za poplatok 50 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,1 km
Zjazdovka
14 km