Vydajte sa na pobyt do Františkových Lázní a ubytujte sa priamo v centre mesta v Kúpeľnom Hoteli Sevilla ***. Pretože má hotel vlastné wellness centrum, môžete sa tešiť na bazén, vírivku, saunu, a tiež na množstvo liečebných a relaxačných procedúr. V cene je aj stravovanie formou polpenzie.

Ubytovanie priamo v centre Františkových Lázní

Kúpeľný Hotel Sevilla *** nájdete v jednom z miest kúpeľného trojuholníka, a to priamo v samotnom centre Františkových Lázní. Počas niekoľkých minút tak dôjdete ku všetkým krásnym miestam a pamiatkam ako sú Luisin, Slnečný a Františkov prameň, Nová kolonáda, socha Františka alebo Labutie jazierko.

Ubytovaní budete v komfortnej izbe s káblovou televíziou, šatníkovou skriňou, chladničkou, minibarom, trezorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. Niektoré izby majú navyše balkón či terasu. Zapožičať si môžete fén, župan a papuče.

Každé ráno sa posilníte raňajkami, ktoré sa podávajú vo forme bufetu. Večere sú servírované. K dispozícii je tiež salónik.

Relaxácia priamo v hoteli

Vydajte sa za oddychom do hotelového wellness centra, kde na vás čaká bazén s protiprúdom, vírivka a tiež fínska sauna. Vyskúšať môžete tiež rôzne procedúry, na výber máte zo širokej škály liečebných i rehabilitačných procedúr. Čo si treba dopriať niektorú z masáží, perličkový alebo uhličitý kúpeľ, plynové injekcie, oxygenoterapiu, slatinný alebo parafínový zábal alebo inhaláciu?

Tipy na výlet

Františkovy Lázně

Tunajšie pramene a ich liečivé účinky boli známe už v stredoveku. Najstarším využívaným je Františkov Prameň. Po roku 1865 potom Františkove Lázne získavajú status jedných z najvyhľadávanejších európskych kúpeľov. Dnes vás mesto vďaka tomu očarí šachovnicovým pôdorysom a krásnymi empírovými a klasicistickými budovami. Okrem kolonády a nádherných parkov, vyhliadkových veží alebo mestského múzea, si nenechajte ujsť ani známu sochu malého chlapčeka s rybou - tunajší symbol plodnosti.

Pramene sa používajú k pitnej kúre, na kúpele, irigáciam a inhaláciám. Sú účinné na choroby pohybového aparátu, srdca a ciev, gynekologické ochorenia vrátane neplodnosti a ďalšie.

Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum, to je svet vody a relaxu. Dnes je tento komplex považovaný za novodobú dominantu mesta. Nájdete tu tri vnútorné a tri vonkajšie bazény s minimálnou teplotou 28 °C, a s mnohými vodnými atrakciami, ako sú vírivky, vodné jaskyne, stenová masáž, tobogán aj šmýkačky. K areálu patrí aj reštaurácia, saunový svet a detské ihrisko. Zábavu v Aquafore si tak užije celá rodina bez ohľadu na rozmary počasia.

Cheb

Cheb je krásne historické mesto, ktoré určite stoji za návštevu. Symbolom centra mesta je tzv. Špalíček, komplex 11 architektonicky unikátnych meštianskych domov, ktoré sú rozdelené len 160 cm širokou Kramářskou uličkou z 13 storočia. Za návštevu stojí tiež baroková radnica a Pachelbelův dom, v ktorom nájdete múzeum. Nad mestom sa týči mohutná Čierna veža a románsky Chebský hrad z 12. storočia. Na hrade nájdete aj európsky unikát - dvojposchodovú románskogotickú kaplnku sv. Erharda a Uršuly.

Lázeňský Hotel Sevilla ***

Máchova 3, Františkovy Lázně
Česká republika

+420 723 020 203

hotel.sevilla@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané