Doprajte si zážitkový pobyt v obľúbenom Hoteli Beskyd so vstupom do vírivky a sauny, chutnou polpenziou a 50% zľavami na masáže aj pivný kúpeľ s neobmedzenou konzumáciou podhorského piva. Pobyt je ako stvorený pre romantikov aj rodiny s deťmi. V blízkosti navyše nájdete niekoľko turistických trás.

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií

Ubytovanie v hoteli, ktorý miluje pivo

Užite si dovolenku v rodinnom Hoteli Beskyd, ktorý nájdete na námestí Frýdlante nad Ostravicí v podhorí Beskýd . Hotel je ideálny pre ubytovanie párov a tiež rodín s deťmi. V roku 2013 sa majitelia odhodlali k niečomu nečakanému, postavili a otvorili Podhorský Pivovar. V roku 2015 potom pivné kúpele a wellness centrum.

Tešte sa na ubytovanie v komfortných dvojlôžkových izbách s pohodlným manželským lôžkom a vlastným sociálnym zariadením.

Pivný gastronomický zážitok

V miestnej pivovarské reštaurácii na vás okrem polpenzia čaká aj polotmavé trinástka, extra horká dvanástka, výčapné desiatka a čučoriedkový špeciál, pobyt je teda ako stvorený aj pre milovníkov zlatistého moku. Nájdete tu aj zastrešenú terasu s krbom a možnosťou grilovania.

Pivný kúpeľ a leňošenie vo wellness

Doprajte si prvotriedny relaxáciu vo wellness centre u praskajúceho krbu, za svitu sviečok a zvukov ukľudňujúce hudby. Začať môžete prehriatím v bio saune, následne budete pokračovať kúpeľov. Medzi najvyhlásenejšie patrí pivný kúpeľ, ale zvoliť si môžete aj bylinný. Oba sa vykonávajú v drevených kadiach z kráľovského duba. A pretože je kúpeľ naozaj horúca, musia sa dodržiavať pivný režim. Priamo počas kúpeľa v sude si tak môžete z pípy načapovať Podhorské pivo.

Je vám to málo? Tak využite ďalší ponuku wellness centra, treba fínsku saunu, vírivku, alebo jednu z masáží.

Hotel Beskyd

Náměstí 1, Frýdlant nad Ostravicí
Česká republika

+420 734 535 903

info@hotel-beskyd.cz

Check in
13:00 - 16:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc (iba malé plemená)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
15 km
Zjazdovka
6 km