Vydajte sa na dovolenku do kúzelného historického Třebíča a užite si luxusný pobyt so všetkým, čo k tomu patrí. Tešiť sa môžete na polpenziu, vstup do aquaparku Laguna aj baziliky sv. Prokopa. Deti do 4 rokov zadarmo.

Luxusný hotel priamo v centre historického Třebíča

Hotel U Černého orla **** sa nachádza v jednej z najstarších budov na Karlovom námestí v Třebíči. Hotel je historicky známy ako zájazdový hostinec, v ktorom v roku 1742 nocoval dokonca pruský kráľ Fridrich II., keď cez Trebišov cestoval.


Hotel je národnou kultúrnou pamiatkou vedenou na Ústrednom zozname kultúrnych pamiatok ČR.


Hotel U Černého orla **** ponúka luxusne vybavené izby, do ktorých možno vstúpiť iba po priložení špeciálnej magnetickej karty. V každej izbe nájdete TV/SAT (na vyžiadanie), WiFi pripojenie, telefón s priamou voľbou, minibar, trezor o veľkosti laptopu, dymové detektory a vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa). Priamo v hotelovej reštaurácii si vychutnáte raňajky a dvojchodové večere. Aby ste na pobyte príliš nepribrali, môžete si tiež zacvičiť v plne vybavenom fitnes.

Pamiatky UNESCO a Postřižiny na dosah ruky

Spoznajte najvýznamnejšie centrum židovského osídlenia na Morave - Třebíč. Toto mesto sa pýši zachovalou židovskou štvrťou, ktorá je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO. Nezabudnite navštíviť baziliku sv. Prokopa, kostol sv. Martina s výhliadkovou vežou, Maľovaný dom a Aquapark Laguna. Pozrieť sa môžete aj na miesto, kde točil Jiří Menzl film Postřižiny. Do Dalešického pivovaru sa po ochutnávke miestneho piva zamilujete.

Hotel & Apartments U Černého orla ****

Karlovo nám. 17/11, Třebíč
Česká republika

+420 568 420 202

info@hotelcernyorel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik (malé plemeno) za poplatok 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Kolkáreň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,3 km
Zjazdovka
1,5 km