Ubytujte sa v Hoteli Subterra *** v mestečku Ostrov blízkosti Karlových Varov, Františkových Lázní aj Mariánskych Lázní a užite si skvelý pobyt plný poznávania a odpočinku. V cene máte polpenziu, vstup do wellness centra a tiež zľavy na vstupy do aquaparku, múzea voskových figurín a múzeá Tajných spolkov.

Krušné hory Tip na výlet

Pohorie Krušné hory tvorí prirodzenú hranicu medzi severozápadnými Čechami a nemeckým Saskom a tiahne sa do dĺžky až 130 km. Nemecký názov Erzgebirge by sme mohli preložiť ako Rudohorie, čo značí, že sa tu vyskytujú náleziská rudy. Ťažobný priemysel je preto v Krušných horách dosť rozšírený. Tunajšia príroda nie je kvôli tomu ideálna pre rôznorodé zvieratá, stále však stojí za videnie. Vystúpte na Klínovec (1 244 m), Božídarský Špičák či Plešivec a budete sa cítiť ako páni sveta.

Čo by ste nemali vynechať pri návšteve Krušných hôr?

  • Božídarské rašeliniská
  • Rozhľadňa Klínovec
  • prírodný park Přebuz

  Cez celé Krušné hory sa môžete vydať po 242 km dlhej Krušnohorskej magistrále. S deťmi sa vyberte na Ježiškovu cestu. Náučných, turistických a cyklo chodníkov je tu nespočetné množstvo.

Viac informácií

Skvelá lokalita kúpeľného trojuholníka

Hotel Subterra *** nájdete v Ostrove medzi Karlovými Varmi a Jáchymovom, teda v západočeskom kúpeľnom trojuholníku a v podhorí Krušných hôr zároveň.

Hotel poskytuje komfortné ubytovanie, k dispozícii je 27 izieb, v každej izbe je kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, WC, LCD TV/SAT a WiFi. Súčasťou hotela je aj Duck Restaurant, kde si pochutnáte na tradičných jedlách českej kuchyne.

Tešte sa aj na krásne wellness centrum, v ktorom načerpáte novú energiu. Nájdete tu fínsku či infra saunu, paru, vírivku, masážne sprchy a oddychovú miestnosť.

Vyžitie v okolí hotela

V okolí je všetkým milovníkom aktívnej dovolenky k dispozícii približne 80 kilometrov turistických trás a 70 kilometrov trás pre cyklistiku a nordic walking. Okrem kúpeľných miest vás môže zlákať i história na hrade Loket alebo zámku Bečov. V Jáchymove je možné tiež navštíviť krytý bazén.

Hotel & Restaurant Subterra ***

Horní Žďár 1, Ostrov
Česká republika

+420 353 892 685

subterra@westbohemiahotels.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
20 m
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
3 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
5,6 km