Navštívte v Česku jedinečný hotel, ktorý je súčasťou zábavného, náučného a relaxačného komplexu CENTRA BABYLON. Pri ubytovaní vo WELLNESS HOTELI BABYLON **** v centre Liberca získate vstupy do Aquaparku, Lunaparku aj zábavne náučného iQPARKU a iQLANDIE. Vypraviť sa môžete tiež k libereckej dominante Ještěd.

O ubytovaní

Wellness Hotel Babylon **** neďaleko centra severočeského Liberca sa vám zapáči na prvý pohľad svojim moderným prostredím, komfortom a vysokou kvalitou služieb. Súčasťou komplexu nebývalých rozmerov je okrem hotela tiež Wellness centrum, Aquapark, Lunapark, náučný iQPARK a science centrum iQLANDIA. Nudiť sa v libereckom Babylone naozaj nebudete.

Kde budete spať?

V útulnej izbe Superior nájdete okrem pohodlnej postele, televízie so satelitom a WiFi tiež trezor, telefón s priamou voľbou a fén vo vlastnej kúpeľni.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii pre vás budú každé ráno pripravené raňajky vo forme bufetu a týmto spôsobom sa tu podávajú aj večere, ktoré si môžete priplatiť. Priamo v CENTRE BABYLON si môžete pochutnať na obede či večeri v reštaurácii Staročeská rychta, talianskej Nostalgia Restaurant, alebo v samoobslužnej reštaurácii Jizerka.

Kde budete relaxovať?

V zrekonštruovanom Aquaparku sa trikrát denne odohráva svetelná laser show. Okrem bazénov s teplotou vody 27 - 30 °C, saunou, parou a obvyklých vodných atrakcií ako šmykľavky, tobogány, jaskyňa, divoká rieka a ďalšie tu nájdete aj vodný hrad, vodotrysky a gejzíry a tobogan Tornádo čiže adrenalínový Spacebowl. To všetko v pôsobivej atmosfére originálneho steampunkového dizajnu, do ktorého je celý Aquapark štylizovaný.

Relaxačnú atmosféru dokonale navodzuje už samotné prostredie Wellness centra v štýle antických kúpeľov. Nájdete tu všetko potrebné k zaslúženému odpočinku od rôznorodých sáun, bylinných inhaláciou a víriviek až po parné kúpele, oxygenoterapiu, tepidárium, Kneippov kúpeľ alebo soľnú baňu. Zveriť sa môžete aj do rúk skúsených terapeutov a masérov, ktorí ponúkajú široké spektrum masáží, zábalov, peelingov a kúpeľov.

Cestujete s deťmi?

V Lunaparku je zábava po celý rok. Čaká tu obľúbený klasický autodróm, kolotoče, hojdačky, preliezačky a trampolíny, ale vyskúšať môžete aj netradičný simulátor divokého býka "Torro", atrakciu Tagadea, ktorá vám určite pekne zamotá hlavu, lezenie na horolezeckej stene alebo Indoor adventure golf. Vynechať by ste rozhodne nemali ani zábavno-náučný iQPARK a science centrum iQLANDIA.

Wellness Hotel Babylon ****

Nitranská 415/1, Liberec
Česká republika

+420 733 755 688

rezervace@hotelbabylon.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 120 Kč/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
11,1 km
Zástavka
100 m
Aquapark
10 m
Zjazdovka
5 km