Užite si krásnu dovolenku v srdci Beskýd. Hotel Petr Bezruč *** leží priamo pod Lysou horou, tešiť sa tu môžete na polpenziu i bazén so slanou vodou. Na výber sú kúpele aj sauna, navyše si tu môžete zahrať bowling. Vaša dovolenka v Beskydách sa môže začať.

Odpočinok v srdci Beskýd

V Hoteli Petr Bezruč *** vám vďaka úchvatnému okoliu aj prvotriednym službám nebude chýbať vôbec nič k dokonalej dovolenke. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, telefónom a balkónom, v niektorých je aj pripojenie k internetu.

V hoteli nájdete príjemnú a pokojnú reštauráciu, útulnú kaviareň a denný bar s terasou. Gastronomický zážitok umocňuje široká ponuka vybraných pokrmov, z ktorých si vyberú aj vegetariáni.

V reštaurácii vás počas pobytu čaká polpenzia. V kaviarni si potom môžete pochutnať na pravej talianskej čokoláde a v dennom bare na poháriku dobrého vína či na miešanom drinku.

Jedinečný wellness pobyt

Zlatým klincom pobytu v Hoteli Petr Bezruč *** je wellness centrum. Či už si chcete zaplávať vo vnútornom bazéne, oddýchnuť si v soľnej jaskyni alebo v saunách, ste na správnom mieste.

Vyberte si tiež jednu z mnohých ponúkaných masáží (čokoládová, medová, indická, masáž mušľami či kokosovými miskami), zatvorte oči a nechajte sa unášať na vlnách toho najlepšieho relaxu.

Tipy na výlet

Ski areál Malenovice

Lyžiarsky areál Malenovice ležiaci 520 - 720 m n. m. nájdete na úpätí Lysej hory neďaleko Frýdlantu nad Ostravicí. K dispozícii je tu celkom 5 zjazdoviek - Vyhlídka (1 400 m), Kombi (1 200 m), Mamut (850 m), Staromák (460 m) a Školák (250 m). Areál je vybavený umelým zasnežovaním, úpravou svahov rolbou, večerným osvetlením a kombinovaným vlekom. Ďalej je tu detský park a lyžiarska škola.

Ski areál Soláň

Pripravte sa na dobrodružstvo v srdci Beskýd s celou rodinou! Navštívte zjazdovky vrcholu Soláň až vo výške 816 m n. m. a nechajte sa očariť miestnou prírodou. Areál je zameraný práve na rodiny s deťmi a rekreačných lyžiarov, ktorí hľadajú hlavne pohodu a nenáročný terén. Kým dospelí si užijú dve zjazdovky, deti sa môžu učiť na pojazdnom koberci alebo sa zabaviť v detskom kútiku. Cez Soláň jazdí tiež pravidelný autobusový spoj z Rožnova pod Radhoštěm do Veľkých Karlovic a späť.

Ski Areál Bílá

Ski areál Bílá nájdete v Beskydách a je jedinečný tým, že si tu užijete nielen skvelé lyžovanie na niekoľkých zjazdovkách, ale je tiež priamo napojený na bežkárske trate Beskydskej Magistrály. Samozrejmosťou je potom detský lyžiarsky park alebo požičovňa lyží a vybavenia. Príjemný bonus vás potom čaká v podobne večerného lyžovania a tiež osvetleného bežkárskeho okruhu.

Hotel Petr Bezruč ***

Malenovice 327, Frýdlant nad Ostravicí
Česká republika

+420 558 675 341

recepce@hotelpetrbezruc.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 75/150 Kč/noc (malá/veľká rasa)
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,57/5
Celkom 131 hodnotení