Zažite luxusnú dovolenku v Jizerských horách v dvakrát ocenenom Hoteli Bon ***. Užijete si privátne wellness s vírivkou a saunou, masáž i hodinu či dve na bowlingu. V priebehu pobytu sa môžete tešiť na vynikajúcu polpenziu a tiež využiť zapožičanie trekingových palíc.

Lázně Libverda Tip na výlet

Kúpeľné mestečko na severe Čiech v Jizerských horách je skvelým východiskovým bodom pre túry po horách i oázou odpočinku samo o sebe. Môžete sa tu prechádzať po kolonáde počas jedenia oblátok, zastaviť sa na Vyhliadke nad Libverdou alebo ochutnať tunajšie liečivé pramene. Majú železitú chuť a pozitívne účinky na nervový systém.

Odpočinok v modernom hoteli v Jizerských horách

Hotel Bon *** leží v Jizerských horách neďaleko Tanvaldského Špičáku, ideálny je preto na aktívnu dovolenku aj dovolenku s deťmi v horách. Výletov sa ponúka mnoho, peších aj cyklistických, do Jizerských hôr, Krkonôš alebo Českého raja.

Hotel je krásne zrekonštruovaný a ponúka pohodlné dvojlôžkové izby zariadené satelitnou TV a vlastným sociálnym zariadením. Priplatiť si môžete za izbu s balkónom.


V rokoch 2017 a 2018 získal Hotel Bon *** ocenenie Hotel roka v Libereckom kraji.


Nudiť sa nebudete ani mimo výletov. Súčasťou hotela je reštaurácia, bowling i wellness s vírivkou a fínskou saunou. Ako možnosť ďalšieho hýčkania je v ponuke wellness aj čiastočná alebo celková masáž tela. Vedľa hotela sa potom nachádza minigolf a tenisové kurty.

Hotel Bon ***

Pod Špičákem 621, Tanvald
Česká republika

+420 777 855 199

info@hotel-bon.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Kolkáreň
Lyžiareň
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
2 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
6 km

Tipy na výlet

Vodná nádrž Josefův Důl

Priehrada Josefův Důl v Jizerských horách bola postavená na rieke Kamenici v rokoch 1976 - 1982 ako zásobáreň vody pre oblasť Liberecka. Kúpanie je tu preto zakázané, napriek tomu patrí nádrž k obľúbeným turistickým cieľom. Dve hrádze poskytujú skvelé podmienky pre cyklistiku a in-line korčuľovanie, navyše si užijete aj peknú prírodu v okolí.

Maják a múzeum Járy Cimrmana

Navštívte rozhľadňu v Příchovicích, ktorá sa svojou unikátnou drevenou konštrukciou z borovicového dreva radí do tzv. prírodnej architektúry. Po vyšliapaní 115 schodov sa ocitnete na vyhliadkovej terase, odkiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad do okolia. V areáli U Čápa, kde sa rozhľadňa Maják Járy Cimrmana nachádza, nájdete aj múzeum tohto českého velikána.

Liberec

Liberec je mesto na severe Čiech siahajúce svojou históriou do 13. storočia. Mnoho ľudí si ho spája iba s vysielačom Ještěd, mesto má ale svoje vlastné zaujímavosti. Za akýsi symbol obce môžeme považovať novorenesančnú radnicu, nájdeme tu ale aj krásne pamiatky baroka a klasicizmu. Kto nie je na históriu a prehliadky po pamätihodnostiach, možno skôr ocení libereckú ZOO, botanickú záhradu alebo iQLANDII, moderné vedecké centrum s 3D planetáriom.