Oddýchnite si v Hoteli Hrazany ***, ktorý je len kúsok od Slapskej priehrady v stredných Čechách. Pobyt s bohatou polpenziou, procedúrami a vstupom do wellness s vírivkou aj saunami si pri krásnej Vltave rozhodne užijete. Od meandrovitých zákrut Vltavy zovretých medzi skalnaté svahy sa vám nebude chcieť odísť.

Odpočinok v hoteli obklopenom prírodou

Hotel Hrazany *** sa nachádza nad Slapskou priehradou, z jednej strany je obklopený lesom a z druhej lúkami. Je teda ideálny pre odpočinok dospelých a ich detí. Ubytovaní budete v komfortne zariadených dvojlôžkových izbách (možnosť prístelky). Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a nádherný výhľad do prírody. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie.

K hotelu patrí aj útulná reštaurácia, kde si pochutnáte na raňajkách i večerách. Samozrejme si sem môžete zájsť aj na obed alebo posedieť pri bare či terase s pohárom dobrého vína.

Na aktivity bohaté okolia i zázemie Hrazany s wellness

Wellness a procedúry uvíta každý, kto vie aspoň trochu odpočívať. K relaxácii po jednom z mnohých turistických výletov, ktoré v okolí Slapskej priehrady na Vltave môžete podniknúť, vám iste prídu vhod vírivka, parná sauna s príchuťou mentolu a infra sauna. Vo voľnom čase si môžete zahrať tiež biliard, šípky alebo stolný tenis priamo v hoteli.

Tipy na výlet

Vodná nádrž Slapy

Vodná nádrž Slapy, niekedy tiež známa ako Slapská priehrada, je nádrž na rieke Vltava a ako už názov napovedá, nachádza sa pri obci Slapy. Priehrada je súčasťou Vltavskej kaskády a je šiestou najväčšou priehradou v Česku. Počas jari a leta si tu užijete kúpanie, jachtárčenie, windsurfing či vodné lyžovanie. V chladnejších mesiacoch sa vydajte na túru okolo priehrady aj po okolí, ktoré ponúka množstvo turistických atrakcií.

Centrum sklárskeho umenia

Sklárske umenie nie je iba ozvenou minulosti. Centrum v Sázave vám ukáže výstavu skla vo všetkej jeho kráse, farbách i tvaroch. Expozícia je navyše o to zaujímavejšia, že je interaktívna. Návšteva je to iste zaujímavá pre umelecké duše, ale i pre širokú verejnosť. Centrum sklárskeho umenia využíva budovu bývalej sklárskej hute František. V susedstve sa nachádza tiež celá sklárska osada Na Kácku.

Ski Moninec

Čo tak si zalyžovať v srdci Českej Sibíri a využiť skvelú kombináciu severného svahu a miestnej mikroklímy, ktorá zaručuje dobré snehové podmienky každú zimu. Tešiť sa tu môžete na niekoľko zjazdoviek aj 1,2 km dlhú štvorsedačkovú lanovku, ktorá zaistí potrebné pohodlie i rýchlosť. Okrem klasického zjazdu si tu užijete tiež zábavu vo funparku s mnohými prekážkami a miniklziskom. Pre deti je tu zaistená tiež 93 metrov dlhá "školská zjazdovka".

Hotel Hrazany ***

Hrazany 11, Sedlčany
Česká republika

+420 318 864 128

info@hotelhrazany.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 210 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,57/5
Celkom 7 hodnotení