Oddýchnite si v Hoteli Hrazany ***, ktorý je len kúsok od Slapskej priehrady v stredných Čechách. Pobyt s bohatou polpenziou, procedúrami a vstupom do wellness s vírivkou aj saunami si pri krásnej Vltave rozhodne užijete. Od meandrovitých zákrut Vltavy zovretých medzi skalnaté svahy sa vám nebude chcieť odísť.

Vodná nádrž Slapy Tip na výlet

Vodná nádrž Slapy, niekedy tiež známa ako Slapská priehrada, je nádrž na rieke Vltava a ako už názov napovedá, nachádza sa pri obci Slapy. Priehrada je súčasťou Vltavskej kaskády a je šiestou najväčšou priehradou v Česku. Počas jari a leta si tu užijete kúpanie, jachtárčenie, windsurfing či vodné lyžovanie. V chladnejších mesiacoch sa vydajte na túru okolo priehrady aj po okolí, ktoré ponúka množstvo turistických atrakcií.

Čo nevynechať pri návšteve Slapskej priehrady?

  • plavbu parníkom
  • zámok Konopiště
  • zámok Jemniště

V okolí priehrady sa nachádza niekoľko vyhliadok. Tá najznámejšia Vyhliadka Máj ponúka úchvatný pohľad na Vltavu stáčajúca sa do tvaru podkovy. Výhľadom do krajiny sa môžete kochať aj zo Smetanovej alebo Rabyňskej vyhliadky.

Odpočinok v hoteli obklopenom prírodou

Hotel Hrazany *** sa nachádza nad Slapskou priehradou, z jednej strany je obklopený lesom a z druhej lúkami. Je teda ideálny pre odpočinok dospelých a ich detí. Ubytovaní budete v komfortne zariadených dvojlôžkových izbách (možnosť prístelky). Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a nádherný výhľad do prírody. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie.

K hotelu patrí aj útulná reštaurácia, kde si pochutnáte na raňajkách i večerách. Samozrejme si sem môžete zájsť aj na obed alebo posedieť pri bare či terase s pohárom dobrého vína.

Na aktivity bohaté okolia i zázemie Hrazany s wellness

Wellness a procedúry uvíta každý, kto vie aspoň trochu odpočívať. K relaxácii po jednom z mnohých turistických výletov, ktoré v okolí Slapskej priehrady na Vltave môžete podniknúť, vám iste prídu vhod vírivka, parná sauna s príchuťou mentolu a infra sauna. Vo voľnom čase si môžete zahrať tiež biliard, šípky alebo stolný tenis priamo v hoteli.

Hotel Hrazany ***

Hrazany 11, Sedlčany
Česká republika

+420 318 864 128

info@hotelhrazany.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 210 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1,5 km
Zastávka
3,5 km