Hľadáte pohodovú dovolenku v srdci Jeseníkov? Pobyt v Hoteli Park *** v Ostružnej na okraji Hrubého Jeseníku je tá správna voľba. Doprajte si neobmedzené kúpanie vo vonkajšom i vnútornom bazéne a zľavy na parafínové zábaly rúk, termoterapiu, vírivku aj saunu. Čaká vás tiež skvelá strava formou polpenzie.

Relaxačný pobyt v srdci Jeseníkov

V hoteli Park *** na vás čakajú pohodlné dvojlôžkové až štvorlôžkové izby alebo priestranné apartmány s dvomi izbami. Všetky majú vlastné sociálne zariadenie. Hotel sa nachádza v dvoch budovách.

V cene balíčka máte bohaté raňajky formou švédskych stolov. Večer sa tešte na servírované večere s tromi chodmi. Súčasťou reštaurácie je aj priestranná terasa a salónik, kde si môžete vychutnať pohárik vína alebo svoju rannú kávu.

V hoteli si užijú zábavu aj deti. Čaká ich tu detský kútik s hračkami a vonkajšie detské ihrisko s hojdačkou, šmýkačkou a pieskoviskom.

Bazén s morskou vodou a parafínové zábaly

Vychutnajte si svoju dovolenku so všetkým komfortom a využite všetky aktivity a procedúry, ktoré hotel ponúka. Zaplávajte si vo vyhrievanom vonkajšom bazéne s morskou vodou s teplotou 32 - 35 °C alebo krytom bazéne. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si aj liečebnú procedúru termoterapiou.

Tipy na výlet

Ski Jonas Park Ostružná

Jesenícky Jonas Park Ostružná v nadmorskej výške 700 - 835 m leží v Ramzovskom sedlo a na jeho severných svahoch nájdete 6 upravovaných zjazdoviek s dĺžkou viac ako 2,5 km a 3 vleky. V Jeseníkoch má Jonas Park najmodernejšie vybavený detský park s detským vlekom, pohyblivým pásom a kolotočom, je preto obľúbeným skiareálom pre rodiny s deťmi. K dispozícii je lyžiarska škola a školička, snowpark, snowtubing, požičovňa i servis. Ostružná je skvelým východiskovým miestom pre bežkárov. Môžu sa vydať smerom na Lúč, Kralický Sněžník, Šerák alebo rovno na Praděd.

Ski areál Pod Klínem

Ski areál nájdete v nádhernej oblasti Ramzovského sedla. A vybláznia sa tu skúsenejší lyžiari i začiatočníci. Priamo pri chate sa nachádzajú 3 lyžiarske vleky s dĺžkou 500 m a 400 m, a pre začiatočníkov 120 m. Zjazdovky sú denne upravované rolbou. Snowboardisti budú nadšení zo snowparku s umelými prekážkami a bežkári nebudú vedieť, na ktorú stranu vyjsť skôr. Bežeckých upravovaných trás sú tu kilometre a kilometre.

Športový areál Kaste v Petříkove

Vo Športovom areáli Kaste si zábavu, šport a adrenalín užijete v každom ročnom období. Známe stredisko zimnej aj letnej rekreácie v Petříkove neďaleko Ostružnej v Jeseníkoch ponúka v zime lyžovanie na perfektne upravených zjazdovkách s 2 kotvovým vlekmi s dĺžkou 700 m a 580 m a detským vlekom s dĺžkou 40 m. Skipasy sú spoločné aj pre susedné dva vleky Ski Petříkov. V lete si tu zase užijete jazdu na bobovej dráhe a lukostreľbu.

Hotel Park ***

Ostružná 133, Branná
Česká republika

+420 777 870 857

info@hotelparkjeseniky.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/300 Kč/noc (malá/veľká rasa)
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,6/5
Celkom 95 hodnotení