Hľadáte pohodovú dovolenku v srdci Jeseníkov? Pobyt v Hoteli Park *** v Ostružnej na okraji Hrubého Jeseníku je tá správna voľba. Doprajte si neobmedzené kúpanie vo vonkajšom i vnútornom bazéne a zľavy na parafínové zábaly rúk, termoterapiu, vírivku aj saunu. Čaká vás tiež skvelá strava formou polpenzie.

Relaxačný pobyt v srdci Jeseníkov

V hoteli Park *** na vás čakajú pohodlné dvojlôžkové až štvorlôžkové izby alebo priestranné apartmány s dvomi izbami. Všetky majú vlastné sociálne zariadenie. Hotel sa nachádza v dvoch budovách.

V cene balíčka máte bohaté raňajky formou švédskych stolov. Večer sa tešte na servírované večere s tromi chodmi. Súčasťou reštaurácie je aj priestranná terasa a salónik, kde si môžete vychutnať pohárik vína alebo svoju rannú kávu.

V hoteli si užijú zábavu aj deti. Čaká ich tu detský kútik s hračkami a vonkajšie detské ihrisko s hojdačkou, šmýkačkou a pieskoviskom.

Bazén s morskou vodou a parafínové zábaly

Vychutnajte si svoju dovolenku so všetkým komfortom a využite všetky aktivity a procedúry, ktoré hotel ponúka. Zaplávajte si vo vyhrievanom vonkajšom bazéne s morskou vodou s teplotou 32 - 35 °C alebo krytom bazéne. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si aj liečebnú procedúru termoterapiou.

Tipy na výlet

Praděd

Prečo sedieť na hoteli, keď sa neďaleko od vás týči do výšky 1 492 m n. m. najvyššia hora Moravy a Sliezska? Na vrchole hory panuje drsné počasie a priemerná ročná teplota neprevyšuje 1 °C. To vás ale vôbec nemusí trápiť, pretože až na vrchol vedie asfaltová cesta a vo vysielači nájdete aj reštauráciu a vyhliadku. Za dobrého počasia vás čaká až neuveriteľný rozhľad, kedy môžete vidieť Beskydy, Sněžku, ale aj Vysoké Tatry s Malou Fatrou či Alpy v Rakúsku.

Jaskyňa Na Pomezí

Ako vyzerá najväčšia "mramorová" jaskyňa v Česku? To môžete ľahko zistiť. Tento unikátny jaskynný systém vznikol rozpúšťaním mramoru, ktorý po milióny rokov vytváral vysoké chodby a kaskádové útvary kvapľov. Prehliadkový okruh, ktorý trvá cca 45 minút vám sprístupní 400 metrov jaskyne. V unikátnej mikroklíme vás po celý rok uvíta teplota 7,7 °C a vlhkosť vzduchu 99 %.

Rejvízske rašelinisko

Navštívte unikátne rašelinisko, ktoré vzniklo pred 6 - 7 tisíc rokmi. Jednou z najčarovnejších lokalít Jeseníkov vás po drevených lávkach prevedie Náučný chodník Rejvíz. Vďaka nemu spoznáte vzácne druhy rastlín a tiež históriu tohto miesta. Hlavnou časťou rašeliniska sú Veľké a Malé machové jazierko. Miesto je tiež ideálnym východiskovým bodom pre ďalšie pre výlety napríklad na Červenohorské Sedlo, do Ramzovej alebo na Praděd.

Hotel Park ***

Ostružná 133, Branná
Česká republika

+420 777 870 857

info@hotelparkjeseniky.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/300 Kč/noc (malá/veľká rasa)
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,61/5
Celkom 93 hodnotení