Užite si rodinný pobyt v krásnej historickej Prahe v hoteli Relax park - Modrá stodola ****. V cene máte ubytovanie s dvoma deťmi do 6 rokov, ďalej chutné raňajky formou bufetu, jeden rodinný obed či večeru a tiež plno zábavných aktivít. Čaká vás vstup do pražskej ZOO, hry ako petanque a croquet a pre deti je tu tiež lanový park a detský svet.

Pobyt v krásnom hoteli na okraji Prahy

Moderný Relax park Modrá Stodola **** nájdete v čarovnej chránenej krajinnej oblasti Kozí hřbety a Roztocký háj v Horoměřicích kúsok za Prahou.

Moderný hotel poskytuje ubytovanie v luxusne zariadených dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením s vyhrievanou podlahou, fénom, TV/SAT, káblovým internetom aj WiFi pripojením, telefónom, trezorom a minibarom.

Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov v hotelovej reštaurácii. Pokrmy sú pripravované z kvalitných surovín, z ktorých kuchári vedia vyčariť skutočné lahôdky, a v jedálnom lístku myslia aj na tých najmenších hostí. Ponúkané menu priprauje šéfkuchár s ohľadom na sezónu a vysokú kvalitu.

Relax vo wellness a veľa aktivít

Relax park Modrá stodola **** ponúka možnosť ničím nerušenej relaxácie v krásnom wellness centre. Oddýchnite si vo vírivke s osvetlením a hudbou, relaxačnej miestnosti, fínskej saune alebo si doprajte niektorú z množstva masáží.

Určite využite možnosť zahrať si hry, ktoré si užije celá rodina - petanque, croquet, bedminton či bowling, ktorý je priamo v hoteli.

Tipy na výlet

Zoo Praha a Botanická zahrada

Zavítajte do Tróje a navštívte ZOO, ktorá podľa hodnotenia patrí medzi tie najlepšie na svete. S celou rodinou tu môžete obdivovať takmer 700 druhov zvierat v rôznych tematických expozíciách, ako Vodný svet, Afrika alebo Indonézska džungľa. Užiť si môžete tiež kŕmenie zvierat a rôzne zážitkové programy pre deti. Otvorené má denne (vrátane víkendov a sviatkov) od 9 hodín. Hneď vedľa nájdete aj areál botanickej záhrady, kde nájdete rastliny z celého sveta. Iste si užijete aj meditačnú japonskú záhradu alebo rastlinné bistro.

Karlův most a Pražský hrad

Užite si jedno z najkrajších miest sveta plnými dúškami. Stačí prejsť nezameniteľný Karlov most a pred vami sa rozprestrie Malá Strana, Hradčany, Pražský hrad s Katedrálou sv. Víta a najkrajším výhľadom na stovežatú Prahu. Kým romantiku si užijete na Petříne, Staré mesto vás očarí množstvom pamiatok a svojou nezameniteľnou atmosférou s kaviarňami a výbornými reštauráciami. Vyskúšať môžete napríklad prechádzku kočom alebo plavbu po rieke Vltave.

Staromestské námestie a orloj

Pri návšteve Prahy si nenechajte ujsť návštevu turistického srdca mesta - Staromestského námestia. Spletité uličky Starého mesta vás zavedú na miesto starej radnice s vežou a unikátnym stredovekým orlojom, ktorý je jedným zo symbolov Prahy. Ďalej tu nájdete Pomník Majstra Jána Husa, Týnsky chrám a jedinečný rokokový Palác Kynských. V blízkom okolí potom stojí za návštevu Židovské mesto, Klementinum, Rudolfinum, Múzeum Čokolády či erotiky a mnoho ďalších zaujímavostí.

Relax park Modrá stodola ****

Spojovací 918, Horoměřice
Česká republika

+420 220 406 444

balicky@modrastodola.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Zákaz domácich miláčikov
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,34/5
Celkom 56 hodnotení