Zavítajte do obľúbeného krkonošského strediska a ubytujte sa v centre v Pensione Katka Harrachov. Čakajú vás pohodlné izby, domáca kuchyňa v rámci polpenzie aj večerná all inclusive konzumácia nápojov. K najbližšej zjazdovke to budete mať len 500 metrov.

Penzión v Krkonošiach s domácou kuchyňou

Pension Katka Harrachov má skvelú polohu v centre Harrachova. Auto zaparkujete na parkovisku priamo pri penzióne.

Bude vás tu čakať útulná izba s vlastnou kúpeľňou a TV, kde si skvele oddýchnete po náročnom dni plnom turistiky, výletov či lyžovanie.

Súčasťou penziónu je reštaurácia, ktorá sa pýši domácou kuchyňou. Každé ráno sa tu podávajú raňajky formou bufetu (8:00 - 9:00 hod). Tešte sa aj na večeru, ktorá prebieha formou "all you can eat" polievky (19:00 - 20:00 hod). Počas večere, ale aj hodinu po nej, si tu tiež doprajte nápoje, ktoré sú formou all inclusive.

V zime vás poteší, že okolo penziónu vedie bežkárska trasa nadväzujúca na Krkonošskú magistrálu. Najbližší vlek ku zjazdovke Ski areálu Harrachov je potom iba 100 m od penziónu.

Tipy na výlet

Ski areál Harrachov - Čertova Hora

Ski areál Harrachov - Čertova Hora nájdete v západnej časti Krkonôš. Ide o jedno z najnavštevovanejších lyžiarskych centier v Čechách. Na Čertovej hore sa môžu lyžiari tešiť na štyri zjazdovky s celkovou dĺžkou 6,5 km, sedačkové lanovky a perfektne upravený povrch. V blízkych areáloch Zákoutí a Amálka je priestor venovaný predovšetkým deťom, nájdete tu lyžiarsku školu aj nenáročný svah na večerné lyžovanie.

Skiareál Rokytnice nad Jizerou

Skiareál Rokytnice je so svojimi skoro 18 kilometrami zjazdoviek piatym najväčším skiareálom v Čechách. Rozdeľuje sa na dve strediská - menší Studenov, ktorý je obľúbený najmä u rodín s deťmi a začínajúcich lyžiarov a väčší Horní Domky, ktorý sa rozkladá na južných svahoch Lysej hory až do výšky 1 315 m n. m. V areáli nájdete 10 klasických a 2 sedačkové lanovky, snowpark aj detský vlek.

Ski areál Paseky Nad Jizerou

Lyžiarsky areál nájdete v Pasekách nad Jizerou na rozmedzí západných Krkonôš a Jizerských hôr. A rozhodne sa nemusíte báť, že by vám tu niečo chýbalo, pretože na vás čaká až 10 km zjazdových tratí, štyri lyžiarske vleky a sedačková lanovka. Je potom už len na vás, či využijete priestor cvičnej lúky alebo sa rovno vrhnete na trate ťažšej obtiažnosti. Kým lyžiari môžu využiť požičovne vybavenia, bežkárov poteší, že od horných staníc lanovky sa môžu vydať na okruhy, ktoré nadväzujú na Krkonošskú magistrálu. Alebo zvoľte menší okruh okolo Bielej Skaly až ku Štěpánce, najkrajšej rozhľadni Jizerských hôr, a nebudete ľutovať.

Pension Katka Harrachov

Harrachov 634, Harrachov
Česká republika

+420 702 461 696

iharrachov@email.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,5/5
Celkom 4 hodnotení