Skvelá hodnotenie si ASTORIA Hotel & Medical Spa **** priamo v centre Karlových Varov bezpochyby zaslúži. Aj vy budete nadšení zo vždy ochotného a priateľského personálu, výnimočnej kvality ubytovania a polpenzie či neobmedzeného vstupu do hotelového bazéna a sauny. Doprajte sebe alebo svojim blízkym odpočinok vo výnimočnom kúpeľnom prostredí s luxusným ubytovaním a liečebnými procedúrami v Medical Spa & Wellness.

Výhľad priamo na Mlýnsku kolonádu

V zrekonštruovaných izbách Comfort s farebne zladeným nábytkom i doplnkami nájdete pohodlné postele, WiFi, LED televíziu, chladničku, telefón, rádio a samozrejme vlastnú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a toaletou.

Kráľovská polpenzia, čajovňa aj balneoprevádzka

Od raňajok a večerí formou bohatého studeného i teplého bufetu v reštaurácii Astoria sa vám nebude chcieť odísť. Vaše chuťové poháriky budú nadšené aj z neobmedzené konzumácia 4 druhov prvotriednych čajov v novej Tea Lounge Room - prepychové hotelové čajovni.

Neobmedzený vstup do bazéna a sauny aj rôznorodé liečebné procedúry si môžete dopriať v Medical Spa & Wellness. Kvalifikácia a odborné skúsenosti zdravotníckeho personálu radia ASTORIA Hotel & Medical Spa **** na popredné miesto v ponuke liečebných služieb v Karlových Varoch. Unikátny minerálny kúpeľ si tu užijete vďaka prívodu tejto vody priamo zo súkromného hotelového prameňa.

Pitnú kúru zahájte napríklad u jedného z 5 minerálnych prameňov Mlýnskej kolonády, ku ktorým to budete mať z hotela len niekoľko krokov. Čo napríklad taká Rusalka?

Luxusná kúpeľná atmosféra

Karlove Vary patria medzi najnavštevovanejšie európske kúpele z nejedného dôvodu. Príďte si aj vy užiť jedinečnú kombináciu kúpeľnej secesnej architektúry a pamiatok, kultúrnych udalostí i kúzelnej prírody s mnohými vyhliadkami a kúpeľnej atmosféry plnej pokoja a pohody.

ASTORIA Hotel & Medical Spa ****

Vřídelní 92/21, Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 335 111

smm@astoria-spa.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00