Skvelé hodnotenie si ASTORIA Hotel & Medical Spa **** vrátane ubytovania v budove Depandance Wolker *** priamo v centre Karlových Varov bezpochyby zaslúži. Aj vy budete nadšení zo vždy ochotného a priateľského personálu a polpenzie či neobmedzeného vstupu do hotelového bazéna a sauny. Doprajte sebe alebo svojim blízkym odpočinok vo výnimočnom kúpeľnom prostredí.

Výhľad priamo na Vřídelnú kolonádu

Izby Standard v budove Depandance Wolker *** susediacej priamo s funkcionalistickou Vřídelnou kolonádou sú vybavené kvalitným WiFi pripojením, LED televízorom, chladničku, telefónom, rádiom a samozrejme vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a toaletou.

Kráľovská polpenzia, čajovňa aj balneoprevádzka

Od raňajok a večerí formou bohatého studeného i teplého bufetu v reštaurácii Astoria sa vám nebude chcieť odísť. Vaše chuťové poháriky budú nadšené aj z neobmedzenej konzumácia 4 druhov prvotriednych čajov v novej Tea Lounge Room - prepychovej hotelovej čajovni.

Neobmedzený vstup do bazéna a sauny aj rôznorodé liečebné procedúry si môžete dopriať v Medical Spa & Wellness. Kvalifikácia a odborné skúsenosti zdravotníckeho personálu radia ASTORIA Hotel & Medical Spa **** na popredné miesto v ponuke liečebných služieb v Karlových Varoch. Unikátny minerálny kúpeľ si tu užijete vďaka prívodu tejto vody priamo zo súkromného hotelového prameňa.

Pitnú kúru zahájte napríklad u jedného z 5 minerálnych prameňov Mlýnskej kolonády, ku ktorým to budete mať z hotela len niekoľko krokov. Čo napríklad taká Rusalka?

Luxusné kúpeľná atmosféra

Karlove Vary patrí medzi najnavštevovanejšie európske kúpele z nejedného dôvodu. Príďte si aj vy užiť jedinečnú kombináciu kúpeľnej secesnej architektúry a pamiatok, kultúrnych udalostí i kúzelnej prírody s mnohými vyhliadkami a kúpeľnej atmosféry plnej pokoja a pohody.

Depandance Wolker *** (ASTORIA Hotel & Medical Spa ****)

Vřídelní 92/21, Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 335 111

smm@astoria-spa.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 500 Kč (pri Hoteli Thermal 250 Kč, ulica Na Vyhlídce zadarmo)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Kolkáreň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpelov
0,3 km
Zastávka
0,2 km