Navštívte najznámejšie beskydské vrchy a oddýchnite si vo vírivke a saunovom svete. Pri ubytovaní vo Wellness Hoteli Eroplán **** v Rožnově pod Radhoštěm sa okrem polpenzie môžete tešiť na každodenné wellness. V hoteli vám tiež zapožičajú športovú výbavu a výstroj do hôr, napríklad trekingové palice.

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií

Všade blízko vrátane wellness

Doprajte si pobyt v Moravskoslezských Beskydách. Hotel Eroplán **** má v Rožnove pod Radhoštěm strategickú polohu. Cez rieku Bečvu z neho uvidíte vychýrené Valašské múzeum v prírode a Jurkovičovu rozhľadňu. Na výlet alebo lyže či bežky to ale budete mať blízko i do Bílé, na Pustevny alebo Soláň.

Izby Standard sú vybavené všetkým potrebným. Nechýba satelitná televízia, chladnička s minibarom, telefón s priamou voľbou, ani kvalitné WiFi pripojenie. Vo vlastnej kúpeľni s toaletou vám budú k dispozícii župany, uteráky aj papuče. A "suchou nohou" sa z izby dostanete až do hotelového wellness, kde sa po beskydských prechádzkach môžete uvoľniť vo vírivke, fínskej a parnej saune, infrasaune a dokonca aj pri rôznych typoch masáží.

Valašské dobroty

V exkluzívnom prostredí hotelovej reštaurácie si pochutnáte na jedlách moravskej, ale aj medzinárodnej kuchyne. Raňajky formou rautu určite nevynechávajte, k dobývaniu beskydských vrcholov budete potrebovať veľa energie.

K výletom na Radhošť, Pustevny, Lysú horu alebo Soláň a Cáb na protiľahlom hrebeni vám v hoteli radi zapožičajú tiež trekingové palice a za priaznivých podmienok aj bicykle.

Wellness Hotel Eroplán ****

Ostravská 451, Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

+420 605 259 781

rezervace@hoteleroplan.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 250 - 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Zástavka
0,2 km
Zjazdovka
16,6 km