Doprajte si zaslúžený oddych v Hoteli Sirákov *** v oblasti Valašska. Relaxujte v privátnom wellness, využite zľavu na tenis alebo sa vydajte spoznávať okolie. Po aktívne strávenom dni si pochutnáte na plnej penzii, čaká vás ale aj aperitív či víno.

Ubytovanie uprostred Beskýd

Hotel Sirákov *** leží v oblasti Liptál medzi mestami Zlín a Vsetín. Ubytovanie ponúka vo vkusne zariadených izbách s nábytkom z masívneho dreva. Izby sú vybavené satelitnou TV, bezplatným WiFi pripojením a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletnými potrebami. Interiéry hotela sú zdobené tematickými dielami maliarov   a pokochať sa môžete aj výhľadom na okolitú krajinu.

Pochutnajte si

Hotelová reštaurácia je ladená vkusne vzhľadom na lokalitu hotela, takže okrem vynikajúcej stravy si užijete aj štýlové prostredie. V reštaurácii sa zameriavajú na špeciality z hlivy ustricovej, rýb a tiež z údeného mäsa, a to vďaka domácej udiarni. V lete je k dispozícii vonkajšia záhradka, po dohodee je tu tiež možnosť grilovania.

Relax vo wellness

V hotelovom wellness centre je k dispozícii vírivka a sauna. Objednať si môžete tiež uvoľňujúcu relaxačnú masáž. Odpočinok si užijete o to viac, keď si wellness rezervujete len pre seba.

Hotel Sirákov ***

Liptál 409, Liptál
Česká republika

+420 571 438 181

info@hotel-sirakov.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 100 Kč/noc, vratná kaucia 500 Kč
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
2,3 km
Zastávka
60 m
Zjazdovka
2,1 km