Z Brannej je to zhruba pol hodiny na Praděd i Dolnú Moravu, mesto Jeseník je ešte bližšie a najbližší skiareál od vás bude len 600 metrov. Užite si pobyt v Penzióne Vlaďka v izbách s vybavenou kuchynkou a preskúmajte Jeseníky. Páčiť sa tu bude tiež deťom.

Prívetivý penzión v prírode Jeseníkov

Penzión Vlaďka stojí v Jeseníkoch v obci Branná, asi 20 km od mesta Jeseník. Ubytovanie ponúka v útulných dvojlôžkových až päťlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené chladničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a kuchynským riadom. Variť môžete na dvouplotýnkových eletkrických varičoch. Samozrejmosťou je tiež kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

Obec Branná je ideálna na prežitie pohodovej dovolenky. Asi 100 metrov od penziónu nájdete lanové centrum Branná s celkovo pätnástimi lanovými prekážkami a obrou lanovkou s dĺžkou 33 metrov. Zájsť si môžete tiež do wellness v Relax centre Kolštejn s bazénom a vitálnym svetom so saunami, soľnou terapiou, masážnymi lavicami a ďalšími lákadlami.

V dosahu máte hneď niekoľko skiareálov - Ramzová, Petríkov alebo Ostružná. Okolo penziónu nájdete aj množstvo turistických trás, cyklotrás a zaujímavých cieľov ako napríklad Praděd, Veľké Losiny alebo Chodník v oblakoch.

Tipy na výlet

Ski areál Branná

V Jeseníkoch nájdete všetko - prudké svahy, bobové dráhy a ďalšie atrakcie aj skvelé bežkárske trate. Kam ale za nenáročným rodinným lyžovaním? Predsa do Brannej, horskej obce, ktorú nájdete na ceste Hanušovice - Jeseník. Na celkom troch zjazdovkách sa tu vyblázni celá rodina. Užijete si sedačkovú lanovku alebo vlek, bufet s občerstvením a hlavne celodennú pohodu.

Ski Jonas Park Ostružná

Jesenícky Jonas Park Ostružná v nadmorskej výške 700 - 835 m leží v Ramzovskom sedlo a na jeho severných svahoch nájdete 6 upravovaných zjazdoviek s dĺžkou viac ako 2,5 km a 3 vleky. V Jeseníkoch má Jonas Park najmodernejšie vybavený detský park s detským vlekom, pohyblivým pásom a kolotočom, je preto obľúbeným skiareálom pre rodiny s deťmi. K dispozícii je lyžiarska škola a školička, snowpark, snowtubing, požičovňa i servis. Ostružná je skvelým východiskovým miestom pre bežkárov. Môžu sa vydať smerom na Lúč, Kralický Sněžník, Šerák alebo rovno na Praděd.

Ski areál Ramzová

Kde nájsť najdlhšiu zjazdovku v Česku s dĺžkou 3 260 metrov? No predsa v lyžiarskom areáli Bonera Ramzová, ktorá vás sedačkovou lanovkou vyvezie až na vrchol hory Šerák. V celkovom súčte si môžete v areáli užiť až 8 km zjazdoviek a na bežkárov čaká v okolí množstvo bežkárskych trás smerom na Šerák, Petríkov alebo Ostružno. Z vrcholu Šeráku potom možno pokračovať po hlavnej hrebeňovej magistrále Jeseníkov napríklad na Praděd.

Penzion Vlaďka

Branná 21, Branná
Česká republika

+420 724 337 150

vladka.ko@seznam.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 80 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané