Raj pre turistov, cyklistov a horolezcov sa v zime mení na raj pre milovníkov bežeckého lyžovania. Na svoje si v Žďárských vrchoch s mierne vlnitou krajinou posiatou rybníkmi a skalami schovanými v lesoch prídu aj rybári alebo hubári. A pretože vás pri ubytovaní v modernom Wellness Hoteli Marta v Kuklíku u Sněžného čaká tiež wellness, pobyt v tejto čarovnej oblasti si zaručene užijete.

Moderné ubytovanie uprostred prírody

Wellness Hotel Marta v Žďárských vrchoch je novotou voňajúci rodinný podnik s krásnym wellness. Nájdete ho v malej dedinke Kuklík, približne 8 km severne od Nového Města na Moravě.

Ubytovaní budete v komfortne zariadenej izbe Lux s manželskou posteľou, ktorá je vybavená LCD televízorom, WiFi a vlastnou kúpeľňou a toaletou, alebo v apartmáne, kde je navyše druhá spálňa a plne vybavená kuchynka. Tiež vás v apartmáne čaká prekvapenie v podobe fľaše vína. Ako na lúke alebo v lese si budete pripadať aj po návratoch z výletov na hotel. Niektoré steny izieb totiž zdobia veľkoformátová zátišia z prírody.

Útulná reštaurácia aj nové wellness

Na raňajkáchči polpenziu si pochutnáte priamo v štýlovej hotelovej reštaurácii s veľmi príjemným interiérom s dreveným nábytkom a béžovo-bielymi doplnkami.

Intímne osvetleného hotelového wellness sa nebudete môcť dostatočne nabažiť. K dispozícii vám bude fínska aj parná sauna a infrasauna, vírivka, Kneippov chodník a samozrejme oddychová miestnosť s pohodlnými ležadlami.

Po výlete skočiť do rybníka

CHKO Žďárské vrchy je ideálnou oblasťou pre pohodovú turistiku, cyklistiku alebo rybárčenie a polihovanie pri rybníkoch. Na jeseň tu jasajú aj hubári a v okolí mnohých miestnych skál a skaliek stretnete začínajúcich i skúsených horolezcov. Ak máte dostatok skúseností a náležité lezecké vybavenie, môžete sa vydať napríklad na neďaleký Drátník alebo Malinskú skálu. S deťmi určite navštívte Pohádkovú vesničku v Podlesí.

Wellness Hotel Marta

Kuklík 3 u Sněžného, Kuklík u Sněžného (u Nového Města na Moravě)
Česká republika

+420 739 079 990

recepce@hotelmarta.cz

Check in
Od 14:00
Check out
Do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 350 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
7,9 km