Vydajte sa na južnú Moravu - do kraja slnka, vína a pohostinnosti. Ubytovaní budete v Penzione U Palečků, ktorý vám okrem útulných a moderne vybavených izieb pre dve alebo štyri osoby, ponúkne aj chutné raňajky alebo polpenziu, večer s moravským rautom, ochutnávkou vín a k tomu neobmedzenú konzumáciu vybraných vín pre všetkých. Čaká vás tiež prehliadka viníc a pivníc a tešte sa na jednorazový vstup do neďalekého wellness s bazénom, vírivkou a saunami.

O ubytovaní

Na južnej Morave v menšej obci Zaječí nájdete útulný rodinný Penzión U Palečků. Vydajte sa na skvelý vinársky a relaxačný pobyt práve sem a vezmite pokojne celú rodinu. K vodnej nádrži Nové Mlýny je to len 5 km, výletov po okolitých vinárstvach (či viniciach) sa nebudete môcť nabažiť, a trebárs ku Křivému jazeru či na Milovickú stráň to budete mať tiež len okolo 5 km. Lednicko-valtický areál je na dosah ruky (12 km) a deti určite poteší, že do Aqualand Moravia je to odtiaľto len 15 minút autom.

Kde budete spať?

Ubytovať sa totiž môžete v jednom z moderných apartmánov. Všetky nedávno prešli rekonštrukciou a každý z nich má inú kapacitu. Ubytovať sa teda môžete v dvojlôžkovom až šesťlôžkovom apartmáne s kuchynkou, klimatizáciou a vlastným sociálnym zariadením.

Na čom si pochutnáte?

Keďže ide o rodinný penzión, úlohy majiteľov sú spravodlivo rozdelené. Pani Dana je skvelou kuchárkou a postará sa o to, aby ste si pochutili na raňajkách formou bufetu aj na večeri, ktorú si vyberiete podľa dennej ponuky. Pán Přemek vás zase rád prevedie degustáciou vín z vlastných viníc, navyše vám môže poradiť s tipmi na výlety, alebo pre vás pripraviť ďalší zaujímavý program.

Južná Morava Tip na výlet

Južná Morava je regiónom mnohých podôb. Jej metropolou je Brno, ale nájdete tu tiež malé moravské Toskánsko, tajomnú krasovú oblasť, svetovo najrozsiahlejšie parky Lednicko-valtického areálu, vinársku Pálavu či folklórne Slovácko - a to ešte ani nie je všetko.

Čo ľudia na južnej Morave navštevujú najčastejšie:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Čo by vám ale rozhodne tiež nemalo ujsť:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámok Slavkov pri Brne a Mohyla míru
  • Westernové mestečko Boskovice
  • Zámok Mikulov

A mnoho a mnoho ďalšieho. S deťmi môžete napríklad vyraziť do rozprávkového podzemia v Znojme či DinoParku vo Vyškove. Ak si ale idete na južnú Moravu trochu odpočinúť od detí, rozhodne nezabudnite navštíviť vínne pivnice vo Valticiach či v Hustopečiach (a ochutnať preslávenú hustopečskú mandľovicu).

Viac informácií

Penzion U Palečků

Nádražní 318 , Zaječí
Česká republika

+420 731 475 822

info@penzionupalecku.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od jazera
4,1 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
14,4 km