Vydajte sa na južnú Moravu - do kraja slnka, vína a pohostinnosti. Ubytovaní budete v Penzione U Palečků, ktorý vám okrem útulných a moderne vybavených izieb pre dve alebo štyri osoby, ponúkne aj chutné raňajky alebo polpenziu, večer s moravským rautom, ochutnávkou vín a k tomu neobmedzenú konzumáciu vybraných vín pre všetkých. Čaká vás tiež prehliadka viníc a pivníc a tešte sa na jednorazový vstup do neďalekého wellness s bazénom, vírivkou a saunami.

Južná Morava Tip na výlet

Južná Morava je regiónom mnohých podôb. Jej metropolou je Brno, ale nájdete tu tiež malé moravské Toskánsko, tajomnú krasovú oblasť, svetovo najrozsiahlejšie parky Lednicko-valtického areálu, vinársku Pálavu či folklórne Slovácko - a to ešte ani nie je všetko.

Čo ľudia na južnej Morave navštevujú najčastejšie:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Čo by vám ale rozhodne tiež nemalo ujsť:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámok Slavkov pri Brne a Mohyla míru
  • Westernové mestečko Boskovice
  • Zámok Mikulov

A mnoho a mnoho ďalšieho. S deťmi môžete napríklad vyraziť do rozprávkového podzemia v Znojme či DinoParku vo Vyškove. Ak si ale idete na južnú Moravu trochu odpočinúť od detí, rozhodne nezabudnite navštíviť vínne pivnice vo Valticiach či v Hustopečiach (a ochutnať preslávenú hustopečskú mandľovicu).

Viac informácií

Penzión s apartmánmi a vínnou pivnicou

Na južnej Morave v menšej obci Zaječí nájdete útulný rodinný Penzion U Palečků. Vydajte sa na skvelý vinársky a relaxačný pobyt práve sem a vezmite pokojne celú rodinu. Ubytovať sa totiž môžete v jednom z moderných apartmánov. Všetky nedávno prešli rekonštrukciou a každý z nich má inú kapacitu. Ubytovať sa teda môžete v dvojlôžkovom až šesťlôžkovom apartmáne s kuchynkou, klimatizáciou a vlastným sociálnym zariadením.

Keďže sa jedná o rodinný penzión, úlohy majiteľov sú spravodlivo rozdelené. Pani Dana je skvelou kuchárkou a postará sa o to, aby ste si pochutili na raňajkách formou bufetu aj na večeri, ktorú si vyberiete podľa dennej ponuky. Pán Přemek vás zase rád prevedie degustáciou vín z vlastných viníc, navyše vám môže poradiť s tipmi na výlety, alebo pre vás pripraviť ďalší zaujímavý program.

Parádny wellness vo Vinářství U Kapličky

Len 1,5 km (15 minút chôdze) od Penziona U Palečků nájdete parádne Vinářství U Kapličky, ktoré sa môže pochváliť krásnym wellness centrom. Vydajte sa za relaxáciou a využite bazén s protiprúdom a masážnymi tryskami, vírivku, jednu z niekoľkých sáun (fínska sauna s teplotou 90 °C, bio sauna s teplotou 80 °C, parná aroma sauna s teplotou 45 °C), ochladzovací bazén či odpočinkovú zónu. Nechýba ani vodný bar.

Penzion U Palečků

Nádražní 318, Zaječí
Česká republika

+420 731 475 822

info@penzionupalecku.cz

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
4,1 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
14,4 km