Príďte si oddýchnuť do Moravskoslezských Beskýd. Na pobyte s polpenziou si v luxusnom čeladenskom Hoteli Prosper **** užijete neobmedzený vstup do bazéna a sauny. K dispozícii vám bude aj množstvo športových a spoločenských hier a so zľavovou kartou Beskydy Card a zapožičanými Nordic walking palicami odhalíte všetky Beskydské tajomstvá a zaujímavosti. Po výlete vám urobí radosť poukaz do hotelovej cukrárne s domácimi zákuskami.

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií

Čeladná pod Beskydami vás očarí

Hotel Prosper **** sa nachádza na úpätí Moravskoslezských Beskýd v malebnej Čeladnej, ktorá je jednou z najvyhľadávanejších rekreačných oblastí. Turisti sa sem schádzajú kvôli krásnym beskydskými kopcom ako sú napríklad Pustevny, Radhošť a najvyššej Lysej Hore, ale aj vychýreným reštauráciám a prvotriednemu golfovému ihrisku, ktoré sa v zime mení na bežkársku arénu.

Všetky izby Hotela Prosper **** sú vybavené LCD televízorom, telefónom, WiFi, minibarom, trezorom, stojanovým vetrákom a vlastným sociálnym zariadením. Dvojlôžkové izby sú k dispozícii s balkónom alebo v podkroví, v dvojizbovom Apartmáne Lux nájdete navyše rohovú vaňu, župany, hotelové šľapky a rozšírený minibar. Hotel je v 1. i 2. a čiastočne aj 3. poschodí bezbarierový so špeciálnou izbou pre vozíčkarov.

Najlepšie sladká bodka po polpenzii

Na polpenziu sa môžete tešiť v hotelovej jedálni, na obed zájdite do hotelovej reštaurácie s beskydskými špecialitami a po ňom odporúčame nevynechať návštevu hotelovej cukrárne so skvelými domácimi zákuskami, domácou šľahačkou, kávou Cosmai a vynikajúcou zmrzlinou Carte d'Or.

Bazén aj sauna neobmedzene

Wellness v Hoteli Prosper **** vám bude v otváracej dobe k dispozícii neobmedzene, využite teda bazén i saunu dosýtosti. Za príplatok je možné si dať tiež namasírovať chrbát na masírovacích ležadlách Ceragem alebo využiť služby hotelovej masérky so zdravotnými aj relaxačnými masážami. A keby ste zatúžili po niektorej zo špeciálnych liečebných procedúr, zamierte do známeho Beskydského rehabilitačného centra vzdialeného od hotela len 2 km.

Hotel Prosper ****

Čeladná 246, Čeladná
Česká republika

+420 558 440 311

recepce@hotel-prosper.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
50 m
Zastávka
50 m
Zjazdovka
13 km