Vychutnajte si naplno podhorie Beskýd uprostred historickej obce Hukvaldy, rodiska skladateľa Leoša Janáčka. Tešiť sa môžete na krásnu prírodu, oboru s danielmi, hrad a ďalšie zaujímavosti v najbližšom okolí. V Hoteli Hukvaldy *** si užijete aj polpenziu a wellness s bazénom, vírivkou a saunami. Nezabudnite pohladiť Líšku Bystroušku pre šťastie a ochutnať vynikajúci valašský frgál z miestnej pekárne!

O ubytovaní

Rodinný Hotel Hukvaldy *** sa nachádza v rovnomennom mestečku pod Moravskoslezskými Beskydami. Hukvaldy sú známe predovšetkým ako rodisko hudobného génia Leoša Janáčka.

Pri prechádzke oborou s danielmi alebo na hukvaldským hradom nezabudnite pre šťastie pohladiť sochu Líšky Bystroušky. Na výlet sa môžete vypraviť aj do blízkej Kopřivnice (9 km), Štramberka (12,4 km) alebo lanovkou na Pustevny (15,4 km). V zime dajte prednosť lyžovačke v Ski areáli Palkovice (11 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 24 moderných izieb, ktoré sú vybavené televíziou a vlastnou kúpeľňou. V izbách s manželskou posteľou sa potom môžete tešiť aj na minibar.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na bufetových raňajkách a servírovaných večerách, ktoré si budete môcť vybrať z 3 jedál. V letnom období si užijete posedenie na slnečnej terase.

Kde budete relaxovať?

Na zaslúžený relax sa tešte do krásneho hotelového bazéna s masážnymi tryskami, protiprúdom a ďalšími atrakciami. Súčasťou wellness je vírivka so vzduchovou aj hydro masážou, fínska a infra sauna.

Dopriať si môžete tiež masáže a aby ste na dovolenke nevypadli z formy, môžete navštíviť hotelové fitness centrum.

Hotel Hukvaldy ***

Hukvaldy 24, Hukvaldy
Česká republika

+420 725 174 008

hotelhukvaldy@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,1 km
Zástavka
100 m
Zjazdovka
11 km