Na pobyt v Božom Dare uprostred úchvatnej prírody Krušných hôr budete spomínať dlho. Okrem polpenzie sa do Hotela Zelený Dům *** môžete tešiť aj na popoludňajšiu kávu s domácim čučoriedkovým koláčom. A k objavovaniu krušnohorskej prírody a baníckych pamiatok novo zapísaných na zozname UNESCO si v hoteli nezabudnite vypožičať Nordic Walking palice.

O ubytovaní

Starobylý Hotel Zelený Dům *** sa nacháza v Božom Dare v Krušných horách - najvyššie položenom horskom mestečku v strednej Európe. Hotel je dochovanou kultúrnu pamiatku pochádzajúcou z roku 1542. Približne 3 km od hotela sa nachádzajú 2 náučné chodníky - Božídarské rašeliniská (3,2 km) s 12 zastávkami a Blatenská priekopa (12 km) s 23 zastávkami.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 25 útulne zariadených izieb s dreveným nábytkom, televízorom, WiFi a vlastnou kúpeľňou so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej horskej reštaurácii aj hotelovom Lobby bare sa môžete tešiť na širokú škálu teplých i studených pokrmov a mnoho miestnych špecialít. Raňajky sa podávajú formou bufetu, servírované večere si vyberiete vždy z 3 jedál. V prípade teplých dní si môžete vychutnať grilované špeciality na vonkajšej terase.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je v hoteli k dispozícii detský kútik aj ihrisko.

Niečo naviac

Súčasťou hotela je úschovňa bicyklov a lyží.

Hotel Zelený Dům ***

Boží Dar 46, Boží Dar
Česká republika

+420 775 055 833

marek.haupt@atlas.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zástavka
0,2 km
Zjazdovka
0,2 km