Zverte sa do náručia Českomoravskej vrchoviny, kde sa o vás postarajú v Hoteli Žákova Hora ***. Dajte si polpenziu z domácich surovín a oddýchnite si nerušene vo vírivke alebo infrasaune. V cene je tiež vstup do fitness a využitie biliardu, stolného futbalu či detského kútika. Okolie je ideálne aj pre turistiku.

Pohodlie a dobré jedlo v hoteli na Vysočine

Hotel Žákova hora *** nájdete v centre Žďárskych vrchov v malebnej prírode Českomoravskej vysočiny. Izby majú celkovú kapacitu 38 lôžok a 8 prísteliek, pre malé deti je k dispozícii detská postieľka. Izby sú útulné, priestranné a vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom alebo vaňou.

Miestna reštaurácia si zakladá na varení z čerstvým domácich surovín, ktoré kombinuje do tradičných českých jedál. V cene pobytu máte polpenziu, ktorú si zaručene užijete. Raňajky sa podávajú formou bufetu, večeru si zvolíte z troch možností a k tomu dostanete dezert.

Relaxujte a hrajte sa na dovolenke

V hoteli sa nudiť nebudete. Pre deti je k dispozícii detský kútik s lezeckou stenou, vy si zatiaľ môžete zahrať stolný futbal, biliard alebo kolky v hotelovom parku. Miesto je vhodné k pasívnemu aj aktívnemu odpočinku, využiť môžete navyše aj hotelové relaxačné centrum.

Skvelým zážitkom pre vás bude hodina v privátnej vírivke, bublinky si budete užívať len vo dvojici. Ďalšia dávka wellness vás čaká v infrasaune a nič vám nebráni ani zájsť si na masáž. Na izbe nájdete župan, a tak sa môžete cítiť ako v kúpeľoch. Hotel má tiež vlastné fitness centrum.

Hotel Žákova hora ***

Herálec 400, Herálec
Česká republika

+420 566 663 133

info@hotelzakovahora.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 50 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
14 km