Do Jizerských hôr sa tešte na krásne výlety bukovými lesmi a následnú relaxáciu vo wellness. Skvelé zázemie pre pohodovú dovolenku vám poskytne Amantis Vital Sport Hotel *** s polpenziou a welcome drinkom. Oddýchnete si tu v saunách, vo vírivke i bazéne a ak zatúžite po masáži, poteší vás výrazná zľava, ktorú na ňu dostanete. Pre športovcov sú pripravené rôznorodé ihriská.

Prvotriedne ubytovanie v Jizerských horách

Luxusný Amantis Vital Sport Hotel *** leží v horskom prostredí a je obklopený panenskou prírodou Jizerských hôr. Ubytovanie poskytuje v moderných izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT, telefónom, WiFi a dychvyrážajúcim výhľadom do okolitej prírody.


Na základe osobnej návštevy tohto krásneho hotela odporúčame pobyt všetkým, ktorí hľadajú pokoj uprostred lesov, túžia po oddychu v modernom wellness, chcú si užiť bohatú stravu a nechať sa rozmaznávať.


Pri vstupe do hotela vás upúta spoločenská miestnosť s kozubom a recepcia. Samozrejmosťou je bar a klimatizovaná reštaurácia, kde si môžete dopriať prvotriedne delikatesy. Ochutnať tu môžete tiež tuzemské vína.

Relaxácia vo wellness

Mať telo i dušu v rovnováhe je dôležité pre celkovú pohodu a toho sú si vedomí aj v hoteli, preto vám je k dispozícii neobmedzené wellness s hydro-masážnymi vírivkami, fínskou, aromatickou a parnou saunou, ochladzovacou kaďou a oddychovou zónou s lehátkami, časopismi a občerstvením.

Amantis Vital Sport Hotel ***

Na Novině 401, Desná
Česká republika

+420 608 737 730

info@amantis.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci miláčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Kolkáreň
Lyžiareň
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0 m
Vzdialenosť od jazera
2,5 km
Zastávka
2 km
Zjazdovka
3 km