Prechádzajte sa po malebnej kolonáde, popíjajte liečivé minerálne pramene a hlavne si užívajte nekonečnú pohody a pokoj v Luhačovickej Vládnej vile. V cene balíčka na vás čaká polpenzia, vstup na plaváreň, požičanie Nordic Walking palíc i fľaša Vincentky a welcome drink.

O ubytovaní

Vládna vila Luhačovice sa nachádza len pár krokov od kúpeľného parku a kolonády v centre (cca 500 m) slávnych moravských kúpeľov. Má za sebou dlhú históriu. Bola postavená v roku 1906 a od tej doby v nej bolo ubytovaných mnoho známych osobností.

Kde budete spať?

Všetky izby vily sú vybavené televíziou a vlastnou kúpeľňou. Najväčší komfort a zároveň cestovanie časom zažijete v retro interiéri VIP apartmánu.

Na čom si pochutnáte?

Priamo vo vile sa podávajú raňajky formou bufetu. Obedy a večere sa podávajú v partnerskej reštaurácii na kúpeľnom námestí cca 250 m od vily.

Luhačovice Tip na výlet

Najobľúbenejšie moravské kúpele Luhačovice ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a vychutnávaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na vodnom bicykli alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejach a parkoch. Neodolateľné čaro mesto získalo vďaka súboru stavieb architekta Dušana Jurkoviča.

Čo patrí medzi skvosty Luhačovíc?

  • Jurkovičov dom a súbor ďalších stavieb v štýle ľudovej secesie.
  • Kúpeľný park
  • Kúpeľná kolonáda

Za relaxáciou zamierte do Mestskej plavárne Luhačovice alebo na pokojnú prechádzku k jazierku lásky. Za poznaním sa vydajte do Múzea luhačovického Zálesí.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Wellness & spa relaxačné centrum, v ktorom môžete v Luhačoviciach relaxovať, sa nachádza neďalekého vily v partnerskom hoteli. Súčasťou centra je bazén, vírivka, fínska, parná a bylinková sauna a tepidárium, dopriať si môžete aj rôzne masáže, zábaly a kúpele.

Vládní vila Luhačovice

Leoše Janáčka 270, Luhačovice
Česká republika

+420 722 927 927

info@vila-luhacovice.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč (cca 8 €)/noc (len po predchádzajúcej dohode)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Kúpele

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
0,3 km
Zástavka
100 m
Zjazdovka
2 km