V juhomoravských Křepiciach si užijete útulné domácke ubytovanie a budete mať všetky turistické lákadlá regiónu v príjemnej dojazdovej vzdialenosti. Pri pobyte v rodinnom Penzione U Hájků s raňajkami vás čaká neobmedzený vstup do bazéna, zapožičanie grilu a zľava do Aqualandu Moravia. Navyše budete mať možnosť využiť blízke tenisové kurty a samoobslužný bar s vínom od miestnych vinárov.

Juhomoravská pohoda U Hájků

Rodinný Penzion u Hájků nájdete v centre juhomoravskej dedinky Křepice, ktorá je pútnickým miestom. Ubytovaní budete len 11 km od obce Hustopeče s vychýrenou mandľovicou a blízko to budete mať aj do Brna, k Novomlýnskej priehrade s Aqualandom a všetkým juhomoravským UNESCO pamiatkam.

Okrem útulných svetlých izieb s manželskou posteľou, posedením, televíziou a vlastnou kúpeľňou vám bude k dispozícii aj nová spoločenská miestnosť. V tej vás iste poteší kuchynský kút a samoobslužný bar vybavený okrem iného ako sa na južnú Moravu sluší a patrí sudovým a fľašovým vínom. Pri penzióne je tiež udržiavaný dvorček s úschovňou bicyklov a posedením vhodným na grilovanie.

Než sa vydáte za krásami a miestnym vínom, posilnite sa v penzióne výdatnými raňajkami. Na večeru sa môžete vypraviť do neďalekej reštaurácie.

Liečivá voda, šport a miestne víno

V penzióne je hosťom k dispozícii vnútorný bazén a sauna, neďaleko ubytovania sa nachádzajú tenisové kurty a hustá sieť cyklotrás medzi vinicami a pivnicami. Po predchádzajúcej dohode vám usmievavá majiteľka penziónu, pani Hájková, zaistí degustáciu v jednej z křepických pivníc. Vypité víno môžete zriediť liečivou vodou z miestneho pútnického miesta - prameňa U Svaté. Za návštevu rozhodne stojí tiež neďaleký Aqualand Moravia s mnohými atrakciami.

Penzion U Hájků

Křepice 11, Křepice
Česká republika

+420 724 840 900

hanka-hajkova@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Sauna
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdialenosť od jazera
16 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
16 km