Relaxačná dovolenka vás čaká v krásnom kúpeľnom meste Františkovy Lázně. V Hoteli Zátiší *** s polpenziou, popoludňajšou kávou s dezertom vrátane romantickej večere s tromi chodmi a fľašou sektu či vína na vyzdobenej izbe si rozhodne užijete. Nechajte sa tiež rozmaznávať pri parafínovej procedúre či masáži, oddýchnite si v saune a využite aj ďalšie výhody z balíčka.

O ubytovaní

Hotel Zátiší *** sa nachádza v centre pokojných Františkových Lázní na Karlovarsku. Okrem kúpeľnej atmosféry a vody z liečivých minerálnych prameňov si ale plnými dúškami budete môcť užiť aj mnoho historických pamiatok, turistických atrakcií a zaujímavostí, ktorými sú Západné Čechy doslova posiate.

Kde budete spať?

Celková ubytovacia kapacita hotela je 74 lôžok. Ubytovaní budete v jednoducho, ale účelne zariadených izbách s televízorom, chladničkou, WiFi s vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Na polpenzii podávanej formou bufetu si pochutnáte priamo v hotelovej reštaurácii s bohatou ponukou jedál českej i medzinárodnej kuchyne. Za pekného počasia môžete jesť na vonkajšej terase s výhľadom do parku, v chladnejších dňoch v kaviarni alebo salóniku.

Františkovy Lázně Tip na výlet

Tunajšie pramene a ich liečivé účinky boli známe už v stredoveku. Najstarším využívaným je Františkov Prameň. Po roku 1865 potom Františkove Lázne získavajú status jedných z najvyhľadávanejších európskych kúpeľov. Dnes vás mesto vďaka tomu očarí šachovnicovým pôdorysom a krásnymi empírovými a klasicistickými budovami. Okrem kolonády a nádherných parkov, vyhliadkových veží alebo mestského múzea, si nenechajte ujsť ani známu sochu malého chlapčeka s rybou - tunajší symbol plodnosti.

Pramene sa používajú k pitnej kúre, na kúpele, irigáciam a inhaláciám. Sú účinné na choroby pohybového aparátu, srdca a ciev, gynekologické ochorenia vrátane neplodnosti a ďalšie.

Čo by ste pri návšteve Františkových Lázní nemali minúť:

  • Aquaforum Františkovy Lázně
  • Národná prírodná rezervácia SOOS
  • Mestské múzeum Františkovy Lázně
  • Lesopark Amerika
Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Hotel ponúka množstvo wellness aj kúpeľných procedúr, pri ktorých si skvele oddýchnete. Vyberať môžete z rôznych zábalov, kúpeľov i masáží - čaká vás klasická masáž, aroma, lávovými kameňmi, medová detoxikačná, čokoládová či bankovanie. K dispozícii vám bude tiež infrasauna.

Cestujete s deťmi?

Najmenších hostí poteší detský kútik v hoteli.

Niečo naviac

Cyklisti v hoteli ocenia novozaloženú úschovňu bicyklov.

Hotel Zátiší ***

Zátiší 47, Františkovy Lázně
Česká republika

+420 727 834 603

hotel-zatisi@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
1,2 km
Zástavka
0,9 km
Aquapark
1,5 km