Relaxačná dovolenka vás čaká v krásnom kúpeľnom meste Františkovy Lázně. V Hoteli Zátiší *** s polpenziou, popoludňajšou kávou s dezertom vrátane romantickej večere s tromi chodmi a fľašou sektu či vína na vyzdobenej izbe si rozhodne užijete. Nechajte sa tiež rozmaznávať pri parafínovej procedúre či masáži, oddýchnite si v saune a využite aj ďalšie výhody z balíčka.

O ubytovaní

Hotel Zátiší *** sa nachádza v centre pokojných Františkových Lázní na Karlovarsku. Okrem kúpeľnej atmosféry a vody z liečivých minerálnych prameňov si ale plnými dúškami budete môcť užiť aj mnoho historických pamiatok, turistických atrakcií a zaujímavostí, ktorými sú Západné Čechy doslova posiate.

Kde budete spať?

Celková ubytovacia kapacita hotela je 74 lôžok. Ubytovaní budete v jednoducho, ale účelne zariadených izbách s televízorom, chladničkou, WiFi s vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Na polpenzii podávanej formou bufetu si pochutnáte priamo v hotelovej reštaurácii s bohatou ponukou jedál českej i medzinárodnej kuchyne. Za pekného počasia môžete jesť na vonkajšej terase s výhľadom do parku, v chladnejších dňoch v kaviarni alebo salóniku.

Františkovy Lázně Tip na výlet

Tunajšie pramene a ich liečivé účinky boli známe už v stredoveku. Najstarším využívaným je Františkov Prameň. Po roku 1865 potom Františkove Lázne získavajú status jedných z najvyhľadávanejších európskych kúpeľov. Dnes vás mesto vďaka tomu očarí šachovnicovým pôdorysom a krásnymi empírovými a klasicistickými budovami. Okrem kolonády a nádherných parkov, vyhliadkových veží alebo mestského múzea, si nenechajte ujsť ani známu sochu malého chlapčeka s rybou - tunajší symbol plodnosti.

Pramene sa používajú k pitnej kúre, na kúpele, irigáciam a inhaláciám. Sú účinné na choroby pohybového aparátu, srdca a ciev, gynekologické ochorenia vrátane neplodnosti a ďalšie.

Čo by ste pri návšteve Františkových Lázní nemali minúť:

  • Aquaforum Františkovy Lázně
  • Národná prírodná rezervácia SOOS
  • Mestské múzeum Františkovy Lázně
  • Lesopark Amerika
Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Hotel ponúka množstvo wellness aj kúpeľných procedúr, pri ktorých si skvele oddýchnete. Vyberať môžete z rôznych zábalov, kúpeľov i masáží - čaká vás klasická masáž, aroma, lávovými kameňmi, medová detoxikačná, čokoládová či bankovanie. K dispozícii vám bude tiež infrasauna.

Cestujete s deťmi?

Najmenších hostí poteší detský kútik v hoteli.

Niečo naviac

Cyklisti v hoteli ocenia novozaloženú úschovňu bicyklov.

Hotel Zátiší ***

Zátiší 47, Františkovy Lázně
Česká republika

+420 727 834 603

hotel-zatisi@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,2 km
Zástavka
0,9 km
Aquapark
1,5 km