Užite si jedinečný pobyt s plnou penziou v obľúbenom Hoteli Adamantino *** na brehu Luhačovickej priehrady. Počas pobytu budete mať neobmedzený vstup do vyhrievaného bazéna a sáun, zľavu na ďalšie procedúry a tiež možnosť zapojiť sa v utorky a štvrtky do pestrého ozdravného programu vrátane pohybových aktivít. Na plnej penzii si bezpochyby pochutnáte - bohatý výber jedál vás čaká pri raňajkách, obedoch aj večerách.

Luhačovice Tip na výlet

Najobľúbenejšie moravské kúpele Luhačovice ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a vychutnávaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na vodnom bicykli alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejach a parkoch. Neodolateľné čaro mesto získalo vďaka súboru stavieb architekta Dušana Jurkoviča.

Čo patrí medzi skvosty Luhačovíc?

  • Jurkovičov dom a súbor ďalších stavieb v štýle ľudovej secesie.
  • Kúpeľný park
  • Kúpeľná kolonáda

Za relaxáciou zamierte do Mestskej plavárne Luhačovice alebo na pokojnú prechádzku k jazierku lásky. Za poznaním sa vydajte do Múzea luhačovického Zálesí.

Viac informácií

Odpočinková dovolenka v kúpeľných Luhačoviciach

Hotel Adamantino *** leží na brehu Luhačovickej priehrady, čaká vás teda skvelý pobyt pri vode. Len 450 m od hotela nájdete letné kúpalisko Dúha.

Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV/SAT a WiFi.

Hotelová reštaurácia ponúka všetko od bohatých raňajok (7:00 - 9:30 hodín) cez obed (11:30 - 13:30 hodín) a večeru (17:30 - 19:30 hodín) až po nápadité šaláty, ľahké jedlá, vychýrené špeciality alebo napríklad domáce múčniky.

Wellness, ktoré sa nachádza priamo v komplexe hotela, vás poteší krytým bazénom, vírivkou, fínskou a bio saunou s aromaterapiou. Ďalej vám bude k dispozícii ochladzovací bazénik a oddychová zóna s himalájskou soľnou stenou, ktorá celú miestnosť plní najjemnejšími časticami solí obsahujúcich až 84 druhov minerálnych látok.

Hotel Adamantino ***

Pozlovice 337, Luhačovice
Česká republika

+420 575 570 880

recepce@adamantino.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
4,4 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
50 m
Zastávka
4,9 km
Aquapark
0,9 km