Ubytujte sa v peknom Hoteli Golden Golem *** v pokojnej časti Prahy a vyrážajte za pamiatkami nielen do centra, ale aj do okolia. Čakajú vás bohaté raňajky a 1 - 6 poukazov na večeru do reštaurácie s výzdobou z rudolfinských časov.

Romantický hotel v Prahe

Hotel Golden Golem *** sa nachádza v Prahe 8 na pozemku bývalej poľnohospodárskej usadlosti, čo mu dodáva jedinečnú a pokojnú atmosféru. Cesta k pamiatkam českej stovežatej metropoly v centre vám zaberie len cca 20 minút.

Ubytovaní budete v romantickej izbe vybavenej klimatizáciou, krásnym dubovým nábytkom, trezorom, minibarom, TV, WiFi a vlastnou kúpeľňou s fénom. V hotelovej reštaurácii oceníte výzdobu z rudolfínského obdobia, milú obsluhu a predovšetkým výborné jedlo - Golemův restaurant je veľmi dobre hodnotený.

Za pamiatkami do centra aj okolia

Vďaka polohe hotela budete mať na svojom pobyte skvelú východiskovú pozíciu ako pre spoznávanie významných pamiatok hlavného mesta, tak pre cestovanie po jeho okrajových častiach a okolí. Blízko to budete mať trebárs do pražskej Tróje alebo do Mělníku, kde sa zlievajú Labe s Vltavou. Za návštevu navyše stoja aj iné hrady, než je ten Pražský.

Hotel Golden Golem ***

Na Hlavní 21/71, Praha-Březiněves
Česká republika

+420 777 07 94 45

golem@golem-praha.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 100 Kč/deň
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Kolkáreň
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
50 m
Aquapark
28 km