Vydajte sa do Krkonôš za turistikou aj za relaxáciou. V Hoteli Gendorf *** vás okrem výborných raňajok alebo polpenzie (podľa variantu) čaká privátne wellness so saunou a vírivkou, výrazná zľava na párovú masáž a ďalšie zľavy napríklad na masáže a konzumáciu v reštaurácii alebo v blízkej kaviarni U Zvonu. Tiež nezabudnite zájsť na kávu a dezert, ktoré budete mať v cene balíka.

Zámok Vrchlabí Tip na výlet

Dominantou mesta Vrchlabí je jednoznačne renesančný zámok. Objekt zámku je dnes sídlom mestského úradu a Správy KRNAP a tak majú návštevníci prístup len do vstupnej haly. Nič mu to ale neuberá na jeho majestátnosti a očarujúcej atmosfére. Jeho okolie je voľne prístupné a vy si môžete užiť prechádzku v priľahlom parku s jazierkami a vzácnymi drevinami.

Z Krakonošovho revíru rovno do wellness

Hotel Gendorf *** je skvelým miestom pre vašu relaxačnú dovolenku pri Krkonošskom národnom parku. Hotel stojí v centre Vrchlabí a ponúka krásne izby s TV, WiFi pripojením, posedením a vlastnou kúpeľňou.

Stravovanie vás čaká v hotelovej reštaurácii Mincovna, kde sa môžete tešiť na jedlá českej i medzinárodnej kuchyne.

Do dovolenkového programu odporúčame zahrnúť turistiku za krásami Krkonôš. Veď do slávneho Špindlerovho mlýna, ktorý je skvelým východiskovým bodom pre výlety, je to len 15 km. Po športových výkonoch uvítate hotelové wellness so saunou a vírivkou.

Hotel Gendorf ***

Krkonošská 153, Vrchlabí
Česká republika

+420 499 429 629

hotelgendorf@gendorf.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/den
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Kolkáreň
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnost
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
15,5 km
Zjazdovka
1,3 km

Tipy na výlet

Aquapark Špindlerův Mlýn

Nenechajte sa rozhodiť rozmarmi počasia. Celoročne otvorený aquapark je tým správnym miestom na rodinný relax. Čaká vás tu rekreačný bazén s vodnými tryskami i detský bazén s vodným hríbom pre najmenších. Kým deti sa vybláznia na až 72 metrov dlhých tobogánoch, rodičia si môžu užiť oddych vo wellness s vírivkou, saunami alebo masáže.

Chodník korunami stromov Krkonoše

Krkonošský chodník korunami stromov je 45 metrov vysoká drevená rozhľadňa, ktorá vám umožní dych berúci výhľad na krásy Krkonošského národného parku. Na samotnom vrcholku rozhľadne budete mať okolité lesy ako na dlani. Zistíte tak, aký pocit zažíva bájny krkonošský duch Krakonoš. Okrem veže si môžete prejsť aj 1 300 metrov dlhú náučnú trasu lesom, ktorý je bohatý na faunu i flóru. Chodník je v prevádzke celoročne a má otvorené každý deň, okrem 24. decembra.

Česká pošta na Sněžke

Česká pošta na vrchole najvyššej hory Sněžky (1 603 m n. m.) je jednoznačne najvyššie umiestnenou stavbou v Čechách. Využite unikátnu príležitosť a pošlite napríklad pohľadnicu alebo list z tohto unikátneho miesta. Po výstupe sa môžete tešiť aj na občerstvenie a predovšetkým vyhliadkovú terasu na streche pošty s nádherným výhľadom na Česko aj Poľsko. Poštové smerovacie číslo Sněžky je 542 91.