Prvotriedny oddych a relax zažijete jedine v 4* Penzióne Na samote u lesa s výrečným názvom. Pri Valašského Meziříčí vás čaká luxusné a zároveň rodinné ubytovanie s výbornou polpenziou, vstupom do moderného saunového sveta a fľaša sektu v izbe či v reštaurácii. Doprajte si relaxačný pobyt so všetkým v beskydskej prírode na čerstvom vzduchu.

O ubytovaní

Rodinný Penzión Na kraji lesa **** v budove bývalej hájovne v Podlesí vás privíta medzi krásnymi dubmi a bukmi pri Valašskom Meziříčí (4 km). Beskydy aj Hostýnské vrchy budete mať na dosah, ale najskôr si užite doslova božský pokoj najbližšieho okolia krásneho penziónu.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v nadštandardne vybavených izbách s pohodlnými lôžkami, do svetlých farieb ladeným nábytkom a vlastnou kúpeľňou. Ak sa na dovolenku chystáte s celou rodinou, dajte prednosť ubytovaniu v apartmáne s dvomi samostatnými izbami, chladničkou a dvomi posteľami kráľovských rozmerov. Celková kapacita penziónu je 23 lôžok + 2 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Šéfkuchár modernej dizajnovej reštaurácie varí a pečie len z lokálnych surovín. V ponuke nájdete mäsité i bezmäsité pokrmy, menu je originálne obmeňané tiež podľa sezóny. Raňajky sa podávajú formou rautu, večere si vyberiete z menu.

Valašsko Tip na výlet

Máloktorá oblasť je tak dobre známa pre svoje tradície, folklór a bohatý kultúrny život, ako Valašsko na východe Moravy. Či už vás zaujíma ľudová architektúra, krásna príroda, hrady, zámky a múzeá alebo chcete jednoducho zažiť valašskú atmosféru, miest k návšteve nájdete nespočetné množstvo. Vrcholky Beskyd stoja nad jednou z kultúrne najpestrejších oblastí Českej republiky.

Čo patrí ku skvostom Valašska?

  • Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm
  • stavby Dušana Jurkoviča na Pustevnách
  • ZOO a zámok Zlín - Lešná
  • Vydajte sa aj na Jurkovičovu rozhľadňu, do valašskomeziříčskej gobelínky alebo do Hornej Lidče, kde môžete obdivovať ručne vyrezávaný betlehem.

K aktívnemu odpočinku slúži pre cyklistov, in-line korčuliarov, turistov i bežkárov cyklotrasa Bečva. Na trase dlhej celkom 141 km sa budete môcť zastaviť v centrách historických miest s množstvom zaujímavých pamiatok, ako je Vsetín, Valašské Meziříčí, Hranice, Lipník nad Bečvou alebo Přerov.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Vďaka návšteve fínskej, infra alebo parnej bylinkovej sauny sa budete vznášať. Po prechádzke alebo cyklovýlete určite využite služby moderného wellness priamo v penzióne. Relaxovať môžete aj v jedinečnej vertikálnej sprche s vyhrievanou lavicou a odpočivárni s hviezdnym nebom.

Penzion Na kraji lesa

Podlesí - Křivé 610, Valašské Meziříčí
Česká republika

+420 572 540 126

penzion@nakrajilesa.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Pes po predchádzajúcej dohode za poplatok 450 Kč/deň
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,5 km
Zástavka
1 km
Zjazdovka
1,5 km