Prvotriedny oddych a relax zažijete jedine v 4* Penzióne Na samote u lesa s výrečným názvom. Pri Valašského Meziříčí vás čaká luxusné a zároveň rodinné ubytovanie s výbornou polpenziou, vstupom do moderného saunového sveta a fľaša sektu v izbe či vo wellness. Doprajte si relaxačný pobyt so všetkým v beskydskej prírode na čerstvom vzduchu.

Valašsko Tip na výlet

Máloktorá oblasť je tak dobre známa pre svoje tradície, folklór a bohatý kultúrny život, ako Valašsko na východe Moravy. Či už vás zaujíma ľudová architektúra, krásna príroda, hrady, zámky a múzeá alebo chcete jednoducho zažiť valašskú atmosféru, miest k návšteve nájdete nespočetné množstvo. Vrcholky Beskyd stoja nad jednou z kultúrne najpestrejších oblastí Českej republiky.

Čo patrí ku skvostom Valašska?

  • Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm
  • stavby Dušana Jurkoviča na Pustevnách
  • ZOO a zámok Zlín - Lešná
  • Vydajte sa aj na Jurkovičovu rozhľadňu, do valašskomeziříčskej gobelínky alebo do Hornej Lidče, kde môžete obdivovať ručne vyrezávaný betlehem.

K aktívnemu odpočinku slúži pre cyklistov, in-line korčuliarov, turistov i bežkárov cyklotrasa Bečva. Na trase dlhej celkom 141 km sa budete môcť zastaviť v centrách historických miest s množstvom zaujímavých pamiatok, ako je Vsetín, Valašské Meziříčí, Hranice, Lipník nad Bečvou alebo Přerov.

Viac informácií

Luxusný pokoj na mieste bývalej hájovne

Penzion Na kraji lesa **** vás privíta naozaj na kraji lesa pri Valašskom Meziříčí. Medzi krásnymi dubmi a bukmi kedysi stávala horáreň, dnes tu nájdete božský pokoj rodinného penziónu.

Ubytovaní budete v nadštandardne vybavených izbách s pohodlnými lôžkami, vlastnou kúpeľňou a do svetlých farieb ladeným nábytkom. V Beskydách sa vyspíte doružova. A zaručene si na čerstvom beskydskom vzduchu vychutnáte aj výbornú polpenziu.

Šéfkuchár modernej dizajnovej reštaurácie v penzióne varí a pečie len z lokálnych surovín. V ponuke nájdete mäsité i bezmäsité pokrmy, menu je originálne obmieňané tiež podľa sezóny.

Moderné valašské wellness

Po prechádzke, cyklotúre alebo zberu húb v okolitých valašských kopcoch určite využite služby wellness priamo v penzióne. Vďaka návšteve fínskej, infra alebo parnej bylinkové sauny sa budete vznášať. Relaxovať môžete taktiež v jedinečnej vertikálnej sprche s vyhrievanou lavicou a v relaxačnej miestnosti s hviezdnym nebom.

Penzion Na kraji lesa

Podlesí - Křivé 610, Valašské Meziříčí
Česká republika

+420 572 540 126

penzion@nakrajilesa.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik po predchádzajúcej dohode za poplatok 450 Kč/deň
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
4,5 km
Zastávka
1 km
Zjazdovka
1,5 km