Užite si pobyt s wellness v krásnej prírode Krkonôš. Hotel U Zvonu *** vás čaká v malebnom meste Vrchlabí. Okrem luxusného ubytovania s raňajkami sa môžete tešiť na privátne wellness s vírivkou a saunou, kávu s dezertom priamo v hotelovej kaviarni a to stále nie je všetko z balíčka, ani z okolitých krás a zaujímavostí.

Zámok Vrchlabí Tip na výlet

Dominantou mesta Vrchlabí je jednoznačne renesančný zámok. Objekt zámku je dnes sídlom mestského úradu a Správy KRNAP a tak majú návštevníci prístup len do vstupnej haly. Nič mu to ale neuberá na jeho majestátnosti a očarujúcej atmosfére. Jeho okolie je voľne prístupné a vy si môžete užiť prechádzku v priľahlom parku s jazierkami a vzácnymi drevinami.

Komfort a romantika na horách

Útulný rodinný Hotel U Zvonu *** v primerane rušnom horskom mestečku Vrchlabí obklopenom krásnymi krkonošskými lesmi ponúka jedinečnú atmosféru. Všetky izby i priestrannejšie apartmány sú vybavené veľkými pohodlnými posteľami, moderným nábytkom a doplnkami, telefónom, TV/SAT, WiFi a dokonca aj minibarom. Disponujú samozrejme aj vlastným sociálnym zariadením vrátane fénu. Privíta vás vždy ústretový a ochotný personál.

Privátne wellness a kvalitná káva v hotelovej kaviarni

V prízemí Hotela U Zvonu *** je rovnomenná kaviareň, kde si vychutnáte nielen výbornú kávu a domáce dezerty. Pripravené tu pre vás budú každé ráno tiež bohaté raňajky formou bufetu. Využiť môžete tiež zľavy k ďalšej konzumácii v kaviarni alebo blízkej reštaurácii Mincovňa.

Po celodennej cyklistickej alebo pešej túre po hrebeňoch Krkonošského národného parku, ale aj pohodovej prechádzke Vrchlabím alebo jeho najbližšom okolí určite oceníte privátny vstup do wellness so saunou a vírivkou v Gendorfu aj zľavu na ďalšie wellness služby.

Hotel U Zvonu ***

Krkonošská 27, Vrchlabí
Česká republika

+420 733 323 339

info@hotelUZvonu.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/deň
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnost
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
560 m
Zastávka
370 m
Zjazdovka
3600 m

Tipy na výlet

Krkonošský národný park

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Lanová dráha Snežka

Ak sa vám nechce na túru, na vrchol najvyššej českej hory sa môžete nechať vyviezť kabínovou lanovkou z Pece pod Snežkou. Na vrchole nájdete Poľskú búdu s meteorologickou stanicou, rotundu sv. Vavrinca a Českú poštu. Priemerná celoročná teplota sa tu pohybuje len okolo 0,2 °C, tak sa poriadne oblečte. Lanovka je v prevádzke denne od 8:00 do 18:00 hodín v závislosti od počasia.

Mumlavské vodopády

Mumlavský vodopád nájdete v blízkosti Harrachova. Ide o najmohutnejší krkonošský vodopád, ktorý sa s hukotom rúti po celej šírke koryta do hĺbky približne 10 metrov. Vodopády postupne vytvorili v žulovej skale obrie kotle, tzv. Čertove oka. Vodopády sú dobre prístupné pešo aj na bicykli. Občerstviť sa môžete v neďalekej Mumlavskej búde.