Na juhu Moravy je veľa miest, ktoré musíte vidieť. Začnite napríklad historickým Znojmom a ubytujte sa v Hoteli N ***. V rámci pobytu vás čaká polpenzia, posedenie pri víne aj hodina v saune. Zavítajte do vinárskeho kraja a užite si tunajšiu uvoľnenú atmosféru. Deti do 5 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Rodinný Hotel N *** má dlhoročnú tradíciu, rodina Jelínkova sa v ňom o hostí stará už od roku 2005. Je obklopený vinohradmi a nájdete ho v Přimeticiach, okrajovej časti Znojma. Svojou polohou je tak ideálny napríklad na preskúmavanie mesta Znojma - nezabudnite sa prejsť k znojemskému hradu (3,7 km) či Rotunde sv. Kateřiny (3,7 km). Za prírodou sa vydajte do Národného parku Podyjí (12 km). Na hraničný priechod s Rakúskom Hatě, kde nájdete obchodné centrum Freeport a atrakcie pre deti, je to len 15 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortne zariadených izbách s minibarom, TV i WiFi pripojením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

Hotel má vlastnú reštauráciu, kde si pochutnáte na polpenzii, ale aj vínnu pivnicu. Nie je ale hocijaká, pochádza z polovice 18. storočia a patrí k najväčším krížovým pivniciam na svete. Tešiť sa teda môžete aj na ponuku výborných lokálnych vín.

Hotel N ***

Přímětice 62 , Znojmo
Česká republika

+420 515 228 164

hoteln@hoteln.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 250 Kč/noc po dohode s recepciou
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,6 km
Zástavka
50 m

Tipy na výlet

Znojmo Tip na výlet

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Česku, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Čo nevynechať pri návšteve Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radničnú vežu
  • Znojemské podzemie
  • Vydajte sa aj na prehliadkovú trasu po hradobnom opevnení alebo do expozície pivovarníctva.

V Znojme zažijete neopakovateľnú atmosféru aj počas kultúrnych podujatí, ktoré sa tu konajú v priebehu celého roka. Najznámejšie je septembrové Znojemské historické vinobranie, ďalej potom Májové slávnosti, letné Hudobný festival, júnové Pivné slávnosti či augustové Slávnosti uhoriek.

Viac informácií
Kostol sv. Mikuláša
Znojemské podzemie
Juhomoravské múzeum v Znojme