Na juhu Moravy je veľa miest, ktoré musíte vidieť. Začnite napríklad historickým Znojmom a ubytujte sa v Hoteli N ***. V rámci pobytu vás čaká polpenzia, posedenie pri víne aj hodina v saune. Zavítajte do vinárskeho kraja a užite si tunajšiu uvoľnenú atmosféru. Deti do 5 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Rodinný Hotel N *** má dlhoročnú tradíciu, rodina Jelínkova sa v ňom o hostí stará už od roku 2005. Je obklopený vinohradmi a nájdete ho v Přimeticiach, okrajovej časti Znojma. Svojou polohou je tak ideálny napríklad na preskúmavanie mesta Znojma - nezabudnite sa prejsť k znojemskému hradu (3,7 km) či Rotunde sv. Kateřiny (3,7 km). Za prírodou sa vydajte do Národného parku Podyjí (12 km). Na hraničný priechod s Rakúskom Hatě, kde nájdete obchodné centrum Freeport a atrakcie pre deti, je to len 15 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortne zariadených izbách s minibarom, TV i WiFi pripojením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

Hotel má vlastnú reštauráciu, kde si pochutnáte na polpenzii, ale aj vínnu pivnicu. Nie je ale hocijaká, pochádza z polovice 18. storočia a patrí k najväčším krížovým pivniciam na svete. Tešiť sa teda môžete aj na ponuku výborných lokálnych vín.

Znojmo Tip na výlet

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Česku, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Čo nevynechať pri návšteve Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radničnú vežu
  • Znojemské podzemie
  • Vydajte sa aj na prehliadkovú trasu po hradobnom opevnení alebo do expozície pivovarníctva.

V Znojme zažijete neopakovateľnú atmosféru aj počas kultúrnych podujatí, ktoré sa tu konajú v priebehu celého roka. Najznámejšie je septembrové Znojemské historické vinobranie, ďalej potom Májové slávnosti, letné Hudobný festival, júnové Pivné slávnosti či augustové Slávnosti uhoriek.

Viac informácií

Hotel N ***

Přímětice 62 , Znojmo
Česká republika

+420 515 228 164

hoteln@hoteln.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc po dohode s recepciou
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,6 km
Zástavka
50 m