Skvelá hodnotenie si ASTORIA Hotel & Medical Spa **** priamo v centre Karlových Varov bezpochyby zaslúži. Aj vy budete nadšení zo vždy ochotného a priateľského personálu, výnimočnej kvality ubytovania a polpenzie či neobmedzeného vstupu do hotelového bazéna a sauny. Doprajte sebe alebo svojim blízkym odpočinok vo výnimočnom kúpeľnom prostredí s luxusným ubytovaním a liečebnými procedúrami v Medical Spa & Wellness.

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií

Výhľad priamo na Mlýnsku kolonádu

V luxusnom kúpeľnom komplexe ASTORIA Hotel & Medical Spa **** priamo oproti jednej z hlavných karlovarských kolonád sa môžete tešiť na okázalé služby. Všetkých päť budov komplexu vrátane 300 metrov vzdialenej Depandance Wolker *** sa nachádza v mestskej pamiatkovej zóne a posledná menovaná je dokonca nehnuteľnou kultúrnou pamiatkou.

V zrekonštruovaných izbách Comfort s farebne zladeným nábytkom i doplnkami nájdete pohodlné postele, WiFi, LED televíziu, chladničku, telefón, rádio a samozrejme vlastnú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a toaletou.

Kráľovská polpenzia, čajovňa aj balneoprevádzka

Od raňajok a večerí formou bohatého studeného i teplého bufetu v reštaurácii Astoria sa vám nebude chcieť odísť. Vaše chuťové poháriky budú nadšené aj z neobmedzené konzumácia 4 druhov prvotriednych čajov v novej Tea Lounge Room - prepychové hotelové čajovni.

Neobmedzený vstup do bazéna a sauny aj rôznorodé liečebné procedúry si môžete dopriať v Medical Spa & Wellness. Kvalifikácia a odborné skúsenosti zdravotníckeho personálu radia ASTORIA Hotel & Medical Spa **** na popredné miesto v ponuke liečebných služieb v Karlových Varoch. Unikátny minerálny kúpeľ si tu užijete vďaka prívodu tejto vody priamo zo súkromného hotelového prameňa.

Pitnú kúru zahájte napríklad u jedného z 5 minerálnych prameňov Mlýnskej kolonády, ku ktorým to budete mať z hotela len niekoľko krokov. Čo napríklad taká Rusalka?

Luxusná kúpeľná atmosféra

Karlove Vary patria medzi najnavštevovanejšie európske kúpele z nejedného dôvodu. Príďte si aj vy užiť jedinečnú kombináciu kúpeľnej secesnej architektúry a pamiatok, kultúrnych udalostí i kúzelnej prírody s mnohými vyhliadkami a kúpeľnej atmosféry plnej pokoja a pohody.

ASTORIA Hotel & Medical Spa ****

Vřídelní 92/21, Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 335 111

smm@astoria-spa.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 500 Kč (pri Hoteli Thermal 250 Kč, ulica Na Vyhlídce zadarmo)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
0,4 km