Nechajte sa rozmaznávať v luxusnom Hoteli Savannah **** s vlastným wellness a ajurvédským centrom. Vychutnajte si skvelú polpenziu a užite si nadštandardné ubytovanie v izbe Komfort. Čaká vás aj rad skvelých zliav a výhod.

Znojmo Tip na výlet

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Česku, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Čo nevynechať pri návšteve Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radničnú vežu
  • Znojemské podzemie
  • Vydajte sa aj na prehliadkovú trasu po hradobnom opevnení alebo do expozície pivovarníctva.

V Znojme zažijete neopakovateľnú atmosféru aj počas kultúrnych podujatí, ktoré sa tu konajú v priebehu celého roka. Najznámejšie je septembrové Znojemské historické vinobranie, ďalej potom Májové slávnosti, letné Hudobný festival, júnové Pivné slávnosti či augustové Slávnosti uhoriek.

Viac informácií

Doprajte si luxus v krásnom 4* hoteli

Novopostavený medzinárodný Hotel Savannah **** leží len malý kúsok od stredovekého mesta Znojma. Tešte sa na skutočne luxusný zážitok! Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách typu Komfort, ktoré sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou s vaňou, telefónom, LCD televízorom a trezorom. K dispozícii sú aj ďalšie izby, napríklad Family pre rodiny s deťmi.

Tešte sa na bohaté bufety v reštaurácii s delikátnou a vyberanou kuchyňou a večer potom na servírované trojchodové večere alebo v prípade väčšieho počtu ľudí (nad 30) večera formou bufetu. Hosťom je tiež k dispozícii hotelový lobby bar.

Krytý bazén, sauna alebo napríklad parný kúpeľ

Skvelý odpočinok zažijete v parnom kúpeli alebo v klasickej fínskej saune. Najmenšie deti sa vybláznia na šmykľavke a pre nadšených plavcov tu je 22 metrov dlhý plavecký bazén.

To však stále nie je všetko, čo špičkové wellness centrum Hotela Savannah **** ponúka. Za poplatok si tu môžete dopriať masáže. Wellness centrum je otvorené denne od 7:00 do 21:45 hodín. Krytý plavecký bazén a sauna sú v prevádzke od 10:00 hodín.

Hotel Savannah ****

Chvalovice - Hatě 198, Znojmo
Česká republika

+420 515 284 084

hotel@hotel-savannah.com

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Konferenčná miestnost
Přednáškový sál
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
11 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
18 km
Zastávka
100 m
Aquapark
56 km