Kúpeľný pobyt v Karlových Varoch je zážitok sám o sebe. O to viac, keď môžete byť ubytovaní v krásnom Hoteli Eliška **** len kúsok od pamiatok, kde si pre vás pripravili 12 liečebných a relaxačných procedúr. Okrem toho sa môžete tešiť aj na vstup do Vianočného domu, do Alžbětiných lázní alebo na raňajky formou bohatého bufetu.

O ubytovaní

Hotel Eliška **** sa nachádza v romantickom prostredí obľúbeného kúpeľného mesta Karlove Vary. Zo všetkých okien hotela je pekný výhľad na najkrajšie miesta v meste, napríklad na Pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, ktorý je len 30 m od hotela. Všetky liečebné pramene nevyhnutné na kúpeľnú liečbu sa nachádzajú 7 minút chôdze od hotela. Nezabudnite počas návštevy Karlových Varov preskúmať Dvořákove sady (650 m), vyhliadku Jelení skok (750 m), múzeum Jana Bechera (1,1 km), Tržní kolonádu ( 1,2 km) a ďalšie kolonády, a rozhodne nevynechajte ani prameň Vřídlo (1,4 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe s manželskou posteľou, ktorá je vybavená satelitnou TV, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a fénom. K dispozícii sú aj župany a prezuvky.

Na čom si pochutnáte?

Stravovanie prebieha priamo v hotelovej reštaurácii. Ráno si vždy spríjemníte bohatým raňajkovým bufetom, kedy si budete môcť pochutnať na tom, na čo máte práve chuť.

Kde budete relaxovať?

Karlove Vary bez kúpeľných procedúr? Kdeže! Hotel ich ponúka neskutočné množstvo, od masáží cez zábaly až po magnetoterapiu či oxygenoterapiu.

Hotel Eliška ****

Krále Jiřího 972/2a , Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 318 012

eliskainfo@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zadarmo po domluve s hotelom
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zástavka
100 m