Spoznajte Prahu pekne z blízka. V Hoteli U Zlaté podkovy *** budete mať dostatok pohodlia v štúdiu. Dieťa do 9 rokov má pobyt s vami zdarma. Na mieste si môžete dokúpiť raňajky.

O ubytovaní

Hotel U Zlaté podkovy *** sa nachádza na Malej Strane v historickej budove zo 16. storočia. Najznámejšie pražskej dominanty sú vzdialené len na pár krokov. Počas niekoľkých minút dôjdete na Hradčanské námestie (400 m), na Pražský hrad (600 m), k Jeleniemu příkopu (600 m), k Lorete alebo k jazdiarni Pražského hradu (700 m). Príjemnou prechádzkou sa dostanete k Petřínskej rozhľadni (1 km), do Záhrady Kinských (2 km) a k Tancujúcemu domu (2 km). Cez Karlov most sa môžete vydať za pamiatkami na Staroměstké či Václavské námestie (2 km). Medzi obľúbené ciele turistov patria tiež Zoo Praha (7 km), Aquapalace Praha (22 km) či Národné múzeum (3 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovom štúdiu alebo v priestrannom apartmáne. Každé štúdio je vybavené kuchynským kútom s chladničkou a rýchlovarnou kanvicou, televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou. Podobne je aj v apartmánoch, tie sú dvojizbové a priestrannejšie, vďaka tomu sa v nich môžu pohodlne ubytovať až 4 ľudia, navyše v nich nájdete varič a mikrovlnnú rúru. Výhľad budete mať na Kráľovskú cestu, do Nerudovej ulice či na typickú hotelovú pavlač.

Na čom si pochutnáte?

Ráno sa v hotelovej reštaurácii s atmosférou staročeskej pivárne podávajú bohaté raňajky (za príplatok). Cez deň tu môžete zasýtiť veľký aj malý hlad pokrmami zo širokého menu českej i medzinárodnej kuchyne pripravených z kvalitných surovín. K jedlu si môžete objednať výborné čapované pivo a vynikajúce vína z Moravy. Po celý rok je pre hostí otvorená terasa.

Niečo naviac

Nad vchodom do hotela je pôvodné domové znamenie z roku 1559. Obraz svätého Václava so skutočnou podkovou na konskej nohe je pripomienkou obrovskej historickej hodnoty budovy. Vzťahuje sa k nemu príbeh zlatej podkove: kto tu nechal svojho koňa riadne podkuť, šťastne došiel.

Apartmány U Zlaté podkovy ***

Apartmány U Zlaté podkovy ***

Nerudova 34 , Praha
Česká republika

+420 605 258 105

distribution@jerome.cz

Check In
Od 14:00 do 20:00
Check Out
Do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Platené parkovanie v okolí

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Zástavka
0,5 km